PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527837}

Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Indiana Jones and the Dial of Destiny
6,4 36 948
ocen
6,4 10 1 36948
6,0 46
ocen krytyków
Indiana Jones i artefakt przeznaczenia
powrót do forum filmu Indiana Jones i artefakt przeznaczenia

Czekam

użytkownik usunięty

Tylko błagam Cię Spielberg - niech będzie lepszy niż Królestwo Kryształowej Czaszki!

Królestwo Kryształowej Czaszki było momentami przekombinowane, ale uważam, że to wciąż dobre i przyjemne kino przygodowe.

Micman1995

Film mi się podobał do momentu jak Jones schował się w lodówce, jak się pojawił Shia LaBeouf wszystko zaczęło się psuć.

ocenił(a) film na 9
scotratez

Trolla który pisał ten temat już usunęli. Kryształowa Czaszka była super a tej nowej części nie robi Spielberg, jest niby w roli producenta, ale nic więcej.

NieMamSwojegoZdania

"Kryształowa Czaszka była super" XD

ocenił(a) film na 9
kgibas666

Lepsza o 1000 niż Indiana Jones i Arka.

NieMamSwojegoZdania

XD aha... czyli trollowanko u ciebie jak zwykle... to miłej zabawy.

ocenił(a) film na 9
kgibas666

Zaskakujące. Podoba mi się Kryształowa Czaszka bardziej niż Arka to od razu trollowanko. Weź się.
Pozdrowiaski :)

NieMamSwojegoZdania

gdybyś mi napisał że wolisz jeść "kupę" zamiast "czekolady" wówczas również (dla twojego dobra) założyłbym że to żart i trollowanie :3 choć z drugiej strony to tylko "indiana jones" więc olać to... również pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
kgibas666

Co Ty masz z tą kupą? Miałeś jakieś przykre doświadczenia, czy co jest że tak w kółko o tej kupie?

NieMamSwojegoZdania

...skąd pomysł że kupa to coś przykrego? nie przyklejaj mi swoich własnych motywów myślenia i wartościowania :) ja tam np kupę robię sobie codziennie, polecam. ponoć to zdrowo XD a tak na poważnie to jest "ona" tu tylko dla celów porównawczych. stwierdziłeś że jeden film jest o 1000 lepszy niż inny. nie podoba ci się obrazowe porównanie do kupy i czekolady? zaproponuj inne... byleby nie było to próbą odejścia od głównego tematu czy "mrugnięciem" ad personam. nie jestem jakimś wielkim fanem i. jonesa ale stara trylogia miażdży "czaszkę". fakt nie opinia. stara trylogia jest na świecie kultową klasyką. tego statusu "kryształowa czaszka" nie osiągnie nigdy. dowodem na to jest całe to "odgrzewanie kotleta" czyli fakt że i po tylu latach można na reputacji starego filmu wciąż zarobić i to tworząc mierną kopię :)

ocenił(a) film na 9
kgibas666

O ile kojarzę to cały czas mówisz o jedzeniu kupy albo smarowaniu się kupą chyba i takie rzeczy co się nie robi.
Teraz przekręcasz kota za nos.

NieMamSwojegoZdania

wg. ciebie rozmawiamy tu o "kupie"? czy kiedy ktoś mówi: "gówniany film" lub "ten film to gówno" to mówi o filmie czy o "kale"? jak myślisz?

ocenił(a) film na 9
kgibas666

Ktoś może mówi że gówniany film, ale ty nie o tym.
Ty mówisz o jedzeniu czekolady i jedzeniu kupy w jednym zdaniu albo smarowaniu się kupą któryś już raz z kolei.
To w żaden sposób nie pasuje do tego obracania byka za rogi co myślisz że obracasz.
Pozdrowiaski :)

NieMamSwojegoZdania

...owszem, obrazowe i porównawcze opisywanie zaobserwowanych cudzych zachowań. robię to z sympatii dla ciebie, byś lepiej mógł zrozumieć moją perspektywę. dla mnie takie kino to istne szambo i kiedy widzę że ktoś lubi się w tym kąpać to........... :)

ocenił(a) film na 9
kgibas666

O jej, wybacz mi w takim razie i dziękuję Ci za poszerzanie moich horyzontów.
Głupio sądziłem, że używasz w kółko tej kupy w ramach autoprezentacji - jaki jesteś obrazowy edżi, łał i blee.
Chodzi Ci jednak o moje dobro - dziękuję.
Sam najlepiej zajmę się swoim dobrem, nie chcę sympatii a Ty weź zajmij się sobą :)

ocenił(a) film na 7
NieMamSwojegoZdania

Lepsza, bo lepsze efekty... kurtyna :D No masz pojęcie...

ocenił(a) film na 9
sucinum

No masz rację. Efekty są właśnie super najważniejsze w widowisku :D

ocenił(a) film na 9
sucinum

No właśnie wiem! Ale teraz wyjaśnij to tym wszystkim dziadkom i pradziadkom.

kgibas666

Była tandetna robiona na siłę, nie to co tu

scotratez

A inwazja mrówek? To już było gorsze od "Mumii". Kino klasy C.

I ja błagam !

ocenił(a) film na 6

Mam nadzieję że teraz zrobią nieco poważniejsze kino niż o Gladrieli pracującej dla KGB i latających spodkach kosmitów. Moim zdaniem chcą zrobić godne zwieńczenie serii i wykreować nowego bohatera - następcę Indiany na którym będą chcieli jeszcze trochę zarobić. To będzie ździebko poważniejszy film, w którym pożegnamy starego Indianę (Forda).

ocenił(a) film na 9
Lucas207

Ej, a ja bym chciał żeby zrobili takie o galadrwielli w kgb i spodkach kosmicnych. Nie widziałem takiego nigdy czegoś.

ocenił(a) film na 6

To będzie wielki film, który przyćmi wszystkie poprzednie Indiany razem wzięte.

per333

Sorry, ale nie wiem do kogo się podpiąć, bo założyciela tematu usunięto. Również czekam na ten film. Reżyser inny więc w filmie będzie pewnie brakować troszkę Spielbergowskiej finezji i kunsztu, ale wieżę że będzie to nadal fajne przygodowe i przyjemne kino.

ocenił(a) film na 8
per333

Nie byłbym takim optymistą. Nic za tym nie przemawia, na pewno nie trailer. Mimo wszystko fajnie będzie znowu zobaczyć Indiego w akcji.

Spillberg nie wiele ma z tym filmem wspólnego. Natomiast KK jest producentem i zabija wszystko po kolei

Sorry że tutaj, ale nie wiedziałem jak założyć temat. Dlaczego jest 66 ocen, jak oceny są jeszcze zablokowane?

ocenił(a) film na 9

Fajny film czy przygody emeryta bez emocji?

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

Fajny, niestety najlepsze momenty są dopiero pod koniec filmu

ocenił(a) film na 3

Jest dużo gorszy od kryształowej czaszki niestety. Film powinien mieć tytuł "Drewniana Helena Shaw i artefakt nudy".  Szkoda Forda że kończy z Indianą w tak kiepskim filmie.

ocenił(a) film na 7

Niestety nie jest lepszy, babol w zakończeniu jest nie do wybaczenia.

alex_gawlas

Sam jesteś babol

I jest zdecydowanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones