PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31354}
6,5 3 461
ocen
6,5 10 1 3461
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Opis Filmu

ocenił(a) film na 6

Co z BARAN stworzył ten opis filmu? Za coś takiego ludziom powinno się odcinać nogę.
Naprawdę przeprzyjemnie jest znać zakończenie filmu już na początku. Dziękuję

ocenił(a) film na 7
nomercy1410

Fakt, nie pomyślał. Tyle że z drugiej strony dla opisującego najważniejsze było owo morderstwo i wzniosły dywagacje "co doń doprowadziło". Myślę, że jest to zupełnie niepotrzebne w opisie - bardziej nadaje się do recenzji. Szkoda więc, że nie pomyślał zanim umieścił takie coś. Jak dla mnie w tym miejscu autor powinien maksymalnie "streszczać się".

ocenił(a) film na 6
srick.pl

Osobiście, informacja, jak kończy się film, była dla mnie mało komfortowa. Od pierwszych minut czekałam na owe "morderstwo". Kiedy w końcu nadeszło-film się skończył. Opis powinien zakreślać problematykę,o jaką ociera się produkcja. Nic więcej.
:)

nomercy1410

agree! to jakieś jaja chyba!

ocenił(a) film na 7
nomercy1410

No tak, ale z drugiej strony... Wiadomo jakiego problemu dotykał ten film, był w końcu oparty na faktach... Ja sama śledziłam losy tych dziewczyn w tv. Szczerze, nie wiem jak inaczej dać opis filmu nie uwzględniając morderstwa... Ewentualnie słówko "morderstwo" zmieniłabym na "tragedia", ale i tak wiadomo było jak to się skończy. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones