Bardzo dobry film, całkowicie zasłużone Oscary, brawa dla Nicholsona i DiCaprio, naprawdę solidne gangsterskie kino.WARTO OBEJRZEĆ.
Też się podpisuję.Majstersztyk aktorski w wykonaniu DiCaprio i Nicholsona.Do niedawna bożyszcz nastolatek (DiCaprio) z każdym swoim nowszym filmem przekonuje mnie o swoim wielkim talencie.Kiedyś raczej obojętnie podchodziłem do niego jako osoby i aktora.Brawo Leo! Jack ''Nikuś'' wiadomo klasa sama w sobie i nie będę dalej się rozpisywał. Film jak najbardziej dla fanów Scorsese i nie tylko.
Prawdopodobnie oceniam ten film dość nisko tylko dlatego, że oglądałem wcześniej wspaniałe Infernall Affairs. W porównaniu do oryginału Scorsese pokazuje raczej mało wyrafinowane kino... No, ale domyślam się, że aktorzy zrobili tutaj swoje i film tak czy inaczej jest przyzwoity... Ale skoro ocena jest subiektywna, to subiektywnie oceniam na 6.
Co do oceny to się zgodzę bo film dobry ale to nie jest gangsterski film . Di Caprio jest aktorem , który występuje w filmach które do mnie nie trafiają i są po prostu nudne. W Infiltracji na szczęście nudą wiało zdecydowanie mniej niż w Incepcji czy Wyspie Tajemnic za co taka ocena. A jeśli chodzi o Oscary to ten film według mnie na nie nie zasłużył ale patrząc na to , że rok 2006 był ubogi w dobre produkcje to Infiltracja prawdopodobnie była z tych filmów najlepsza :)
Naprawde?? Mi sie wydaje ze leo gra w bardzo dobrych i ciekawych filmach. Od 2002.r. Nie mial ani jednego zlego filmu.