PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 239
ocen
7,4 10 1 75239
7,2 28
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Człowiek chciałby odpocząć od tego ciągłego gadania o mundialu, pójść do kina, zobaczyć coś fajnego, ale nie, bo premiera za miesiąc, zamiast wtedy kiedy jest w Stanach.
Wnerwia mnie to, że jak jest mundial to nie dość, że wszystkie serwisy są zaśmiecone tą tematyką i nie mozna się dowiedzieć co się w Polsce czy na świecie dzieje. A teraz jeszcze pojawiła się moda by przesuwać o miesiąc premiery filmów bo mundial. Żenada.

Zanim człowiek zdąży obejrzeć to już w internecie będą memy spoilerujące najlepsze sceny. I nie mozna ich uniknąć, bo nie da się ustawić na facebooku by nie pokazywało postów o konkretnej tematyce, a wystarczy, że jakiś znajomy zalikuje jakiś obrazek by się pojawił.

MistrzSeller

No tak to bywa, ale ja 15 lipca idę do kina na ten film, czyli w dniu finału mundialu w Rosji, który ma się zacząć prawdopodobnie o godz 17:00. Ja kiedyś 11 lipca w 2010 roku wybrałem się razem z moim bratem na ostatnią część "Shreka", a potem wróciliśmy do domu, by wieczorem obejrzeć finał mundialu w RPA. To były czasy. :) Ciekawe, czy w tym roku będzie u mnie tak podobnie.

ocenił(a) film na 9
MistrzSeller

I tak trzeba się cieszyć, że mamy 13 lipca, bo np. Czechy i Słowacja mają dopiero 2 sierpnia, a Niemcy i Austria 27 września.
Co do memów, to nie liczyłbym na nie. Dopóki trwa mundial, to mamy wysyp memów piłkarskich ;)

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

Tja, na jeden się natknąłem i od razu wyłączyłem :P Lipa straszna że tak późno

MistrzSeller

Wyluzuj.

Jak masz fanpejdży to możesz ustawić by nie wyświetlało posty na miesiąc.

We Włoszech film wyjdzie dopiero 19 września... Każdy kraj widocznie ma swoje powody by wydać coś z opóźnieniem i niekoniecznie musi to być z powodu Mundialu. Weźmy na przykład "Pułapkę czasu", była ustalona data polskiej premiery, potem przesunęli o chyba miesiąc i w końcu nie pojawił się w kinach, podobno dlatego, że miało słabe wyniki finansowe w USA. Może w tym przypadku ponownie ostrożnie podchodzą do sprawy wydania filmu, niezależnie od tego, czy jest ten Mundial (podkreślam "może").

Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Magnolia1993

Tak, na pewno polski oddział Disneya obawia się ryzyka związanego z kontynuacją jednej z najlepszych animacji Pixara, który z kolei tworzy jedne z najlepszych filmów animowanych w ogóle.

kingman1

Niech Ci będzie.

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

Nie wiem skąd Filmweb bierze informacje o premierze filmy w Polsce. Ale ja byłem w Multikinie 7 Lipca. Zaś tu jest premiera 13 Lipca. O co tu chodzi?

ocenił(a) film na 9
bambek24

Multikino czasem wprowadza pokazy przedpremierowe, które właśnie odbyły się 7-8 lipca. 13 lipca jest ogólna premiera w polsce

ocenił(a) film na 8
MistrzSeller

No jak USA się nie zakwalifikowało ;P

ocenił(a) film na 6
MistrzSeller

Football kocham :))Come on Chelsea

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones