PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 345
ocen
7,4 10 1 75345
7,2 30
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Polska wersja jest ok

ocenił(a) film na 10

Byłem, zobaczyłem, oglądałem z napisami do końca.
Dubbing jest absolutnie ok.
Film jest dobrą kontynuacją. Dla wszystkich którym podobała się jedynka jest to pozycja obowiązkowa.
W wielu kinach grają od dzisiaj, więc kto chce może obejrzeć i samemu się przekonać.
Już wcześniej wiedziałem, że scenariusz musi być trudny bo nie może być banalny. W końcu najtrudniej jest wykombinować super złych i wiarygodny powód ich pojawienia się. Dla mnie nie wyszło to idealnie, ale skala wyzwania była bardzo duża.

olamagato

Przecież w (prawie) każdej animacji polski dub jest bardzo dobry. Czasami nawet lepszy od oryginału.

olamagato

Byłam dzisiaj też, i nie zawiodłam się. Genialna kontynuacja, dużo schematów z jedynki ale wszystkie z twistem, co bardzo na plus. Jedynie villain troche zbyt przewidywalny, ale nie przeszkadza mi to. Muzyka i animacja genialne! Obejrzałam jedynkę jakieś miliony razy jako dziecko, czekałam 14 lat na ten film i wyszłam z kina z wielkim bananem na twarzy. Po prostu idealny sequel ;)

ocenił(a) film na 6
olamagato

Dubbing o wiele lepszy niż oryginał. Żałowałam, że skusiłam się na oryginalną wersję. Niestety głosu Holly Hunter nie jestem w stanie zdzierżyć :( poza tym tutaj obsada dubbingowa jest bardzo mocna- Fronczewski, Segda... miód na uszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones