PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 344
oceny
7,4 10 1 75344
7,2 30
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Szczerze...

ocenił(a) film na 8

Średnio. Jest sentyment, jest to również bardzo dobry film animowany, jednak motywacje głównego antagonisty mnie nie przekonują. Ponadto oglądając tą część miałem wrażenie jakbym oglądał jedynkę z tą różnicą że tutaj to Elastyna była tą która "dała się podejść" a nie pan Iniemamocny. Główny antagonista bardzo mi przypominał tutaj również Syndroma. Ogółem cała główna sekwencja filmu czyli: Problem bohaterów z prawem -> atrakcyjna oferta dla solo bohatera -> pułapka -> rodzina rusza na ratunek -> końcowa rozpierducha z Mrożonem i resztą postaci wygląda tak samo jak w jedynce. Zmagania Wioli z buntem młodzieńczym i pierwszą miłością też podobnie.


Nie jestem do końca pewnien czy był to dobry ruch ze strony Brada Birda, niemniej jednak bardzo dobry film animowany.

ocenił(a) film na 4
EMERSION

Mam to samo odczucie. Troszkę się zawiodłam szczerze mowiac, a jedynkę uwielbiałam za dzieciaka. Podobał mi się zwiększony czas antenowy dla Jack Jacka, Edny i Mrożona, ale sam film trochę przyjudzal...

ocenił(a) film na 8
xGrabo

Też się zgodzę ze zwiększeniem roli Mrożona, Jack Jacka i Edny jednak z drugiej strony mniej czasu dostał Max co jest dla mnie odczuwalnym minusem; był moim zdaniem największym plusem jedynki i sekwencje z nim były moimi ulubionymi.

ocenił(a) film na 4
EMERSION

Też prawda. Nadawal klimat takiego faktycznie chaotyczne 10latka :)

EMERSION

Średnio i 8/10? :P

ocenił(a) film na 8
Luis Garcia

Średnio w sensie że główny antagonista i motywy podobne jak w jedynce; natomiast jako film animowany bardzo dobry.

EMERSION

Syndorm to jednak zdecydowanie wyższa półka. Nie tylko ciekawszy ale i motywację do działań ma sensowniejszą niż EkranTyran. Faktycznie głowny antagonosta tego filmu wyszedł jakoś tak blado, płasko, nieciekawie... Bez sensownego wykorzystania technologii ktorymi dysponował..

Rozterki Wioli to jednak kolejny etap, w częsci pierwszej była nieśmiałą, szarą myszką, przeistoczyla się dopiero w końcówce. Natomiast tu już jest dziewczyną pewną siebie, która jest zła na ojca że zepsół jej kontakt z chlopakiem.

Trochę szkoda, że nie rozbudowano postaci Maxa bardziej, był wyłacznie wytwórcą gagów i w sumie tyle.

Częśc 2 kończy się w dużej mierze tak jsk pierwsza. Ale to nie minus tego filmu. Jedynki nie przebija emocjonalnie, ale przebija wizualnie.

Ciekawe czy powstanie 3 część i czy wątek człowieka-szpadla będzie kontynuowany?

EMERSION

Zgadzam się. Dodam jeszcze, ze film nierówny. Ma kilka zbędnych dłużyzn, które dla młodego człowieka będą jeszcze dłuższe i nudne. Przydałoby się zamiast tego więcej żartów i przemyślanej akcji, na miarę walki Violi z tą Zieloną od portali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones