PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740144}

Iniemamocni 2

Incredibles 2
7,4 75 349
ocen
7,4 10 1 75349
7,2 30
ocen krytyków
Iniemamocni 2
powrót do forum filmu Iniemamocni 2

Z niecierpliwością dziecka czekałem na premierę "Iniemamocnych 2" od publikacji pierwszego zwiastuna. Zupełnie jak dziecko, którym byłem tych 14 lat temu, gdy ukazała się pierwsza część przygód superbohaterskiej rodzinki Pixara.

Nie zawiodłem się ani trochę. W ogóle nie brałem pod uwagę zawodu, jako że studio przyzwyczaiło nas do wysokiej klasy animacji. Tym razem również dają nam to, czego byśmy oczekiwali, a nawet więcej.

Jest interesująca, spójna fabuła (z małym niedociągnięciem), świetny humor głównie dzięki małemu Jack-Jackowi oraz główny motyw muzyczny, który nawet teraz wywołuje ciarki.

Normalnie nostalgia pełną gębą!

Polecam wybrać się do kina każdemu, czy to dzieciom, czy dorosłym. Tym drugim szczególnie!

Więcej mojej opinii o "Iniemamocnych 2" na moim blogu, gdzie serdecznie zapraszam :)

https://tekstualnie.com/2018/07/17/iniemamocni-2/

ocenił(a) film na 3
Seternam

Pozwolę się z Tobą nie zgodzić. Wg mnie to było 14 lat czekania na dokładnie to samo.
Kryzys superbohaterów, tajemniczy nieznajomi proponują pracę jednemu z członków rodziny, drugi natomiast zajmuje się rodziną, wypaśne budynki i auta, jeden z pracodawców okazuje się być tym złym. Aha! Edna nadal szyje ciuchy.
Film nie wnosi absolutnie niczego nowego i jest zwykła kopią jedynki, tyle, że tym razem zmienili pana na panią (no bo przecież równouprawnienie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones