PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3897}

Inna kobieta

Another Woman
7,1 3 897
ocen
7,1 10 1 3897
7,4 8
ocen krytyków
Inna kobieta
powrót do forum filmu Inna kobieta

Gena Rowlands jako kobieta po 50tce, która pewnego dnia w swoim mieszkaniu podsłuchuje rozmowę "innej kobiety" o własnym życiu. Bohaterka zdaje sobie sprawę jak wiele mają wspólnego. Tyle tylko że Hope, którą podsłuchuje to niespełnione marzenie Marion o własnym życiu. Obecnie uważa je za zmarnowane i zastanawia się gdzie dokładnie był popełniony błąd.
Allen w formie. Tym bardziej go doceniam, bo to pierwszy "poważny" film tego reżysera jaki dane mi było oglądać. Blisko klimatu Bergmana, ale czuć również od zawsze obecną u Woodego atmosferę nudnych wyższych sfer, które postępują jak maszyny według schematów. To wszystko przyozdobiono świetnymi dialogami i niezapomnianą sekwencją snu. Jak najbardziej warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
Lucky_luke

Warto zobaczyć, ale akcja czasem nudnawa, trochę się ciągnie. Jednak temat ponadczasowy, znany wszystkim po 50-tce, tylko czasami może nieuświadamiany. jeszcze nie mam tyle lat, ale potrafię zrozumieć ten klimat :) Też kojarzył mi się ze Scenami z życia małżeńskiego Bergmana.

majkalipcowa

temat uniwersalny....zawsze...........nigdy nie będzie już takiego Allena.............samotność zawsze jest straszna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones