PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687690}

Inna kobieta

The Other Woman
6,5 77 581
ocen
6,5 10 1 77581
5,1 7
ocen krytyków
Inna kobieta
powrót do forum filmu Inna kobieta

Zastanawiam się komu bardziej współczuć. Gdyż to dramat, a nie komedia. Nic śmiesznego tu nie ma. Szkoda, że dwie fajne aktorki w tym filmie zagrały, oj szkoda.

ocenił(a) film na 5
wmbco

Też mam wrażenie, że za wysoka ta średnia ocen. Sam bym jednak pozostawił kategorię komedia, chociaż tragiczność ciężko przypisać którejś ze scen (ale każda komedia powinna być patrząc gatunkowo dramatem), chyba że efekty operacji plastycznej Cameron (chyba że to tylko efekty specyficznego starzenia). Ogólnie - jeśli gimnazjum było dla Ciebie wyzwaniem, to możesz obejrzeć i pośmiać się z tego filmu.

ocenił(a) film na 5
bearo2

errata:
(może to tylko następstwa specyficznego starzenia)

ocenił(a) film na 4
bearo2

Ja myślę, że osoby które kończyły gimnazjum ocenią ten film jeszcze niżej. Grupą docelową są raczej panie po rozwodach, "pi razy drzwi" ok 40 lat.

ocenił(a) film na 2
wmbco

Ja tam zauważyłem - głównie wśród znajomych - że wysokie oceny wystawiają kobiety. Jak dla mnie ten film był po prostu żenujący. "O hehehe zerzygałam się, śmiejmy się, huehue..." ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones