Wykonanie filmu mocno średnie, produkcja pełna niepotrzebnych komplikacji...

...a jednak nie nudziła :D Mocną stroną filmu jest duet Akshaya i Twinkle - oglądanie na ekranie pary przyszłych małżonków jest naprawdę ciekawym doświadczeniem i budzi ciepłe emocje nawet, jeśli "filmowo" oboje wyglądają lepiej w innych duetach :) Sama fabuła "International Khiladi" jest ciekawa i tak zagmatwana, że nawet Akshay - bohater skądinąd negatywny - jest tutaj postacią... pozytywną :P Okazuje się bowiem, że to nie ilość zamordowanych osób, a... szacunek wobec KOBIET decyduje o wartości bohaterów ;)) i to jest taki plus w minusie ;) Film ma jednak wiele wad, na czele których umieszczam niepotrzebny, groteskowy (?) i doprawdy żenujący motyw z grupą "bijących kobiet", czy może raczej "bijących babochłopów" :/ Kolejnym minusem są niepotrzebne a'la śmieszne wstawki (np. przyspieszenie w trakcie ucieczki). A produkcja krótka nie jest - trwa niemal całe trzy godziny, dlatego też polecam ten film tylko fanom głównych aktorów - dla innych będzie to strata czasu.

• Bardzo trafne podsumowanie :) Film jest dosyć długi to prawda ale akcja ma kilka zwrotów dzięki czemu jest ciekawie i nie odczułam że to prawie 3 godziny były. Niedociągnięć jest sporo zarówno w fabule jak i realizacji niektórych scen ale można przymknąć na to oko . Z Twinkle to aktorka raczej średnia ale Akshay świetny był i wyglądał zabójczo, podoba mi się bardzo Zły Akshay :) choć jak się potem okazało aż taki do końca zły to on nie był. Podsumowując nie było najgorzej ale mogło być o wiele lepiej nie nudziłam się a nawet całkiem miło spędziłam na filmie czas.

• Zdecydowałam się na ten film ze względu na duet Akshaya i Twinkle. Też lubię oglądać prawdziwe pary jako te filmowe. :D No i tytuł ze słowem 'khiladi'. :P

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię