PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=776150}

Iris

5,9 4 406
ocen
5,9 10 1 4406
Iris
powrót do forum filmu Iris

Bedę sie streszczał:

1. film na poziomie Psychozy, wiadomo kogo
2. silne nawiązania do wątków z tragedii greckich, a to już bardzo dużo
czyli człowiek - Fatum - walka - rezygnacja - zgoda na karę
3. znakomity scenariusz
4. świetna wolta tego mechanika, z potulnego wykonawcy zmienia się w wykonawcę wyroku Przeznaczenia
...

jak bym przeczytał wczesniej wasze opinie, to bym nie obejrzał, a tak, to obejrzałem i jestem bardzo zadowolony z poziomu filmu

ocenił(a) film na 7
seamen

To prawda, że film jest tu niedoceniony. Fabuła na dobrym poziomie (podobnie jak intryga, która chyba jednak nie jest do końca wyjaśniona), ale to, co w tym filmie zachwyca, to rozpisanie postaci - szczególnie głównej trójki. Nie są to typowi wykonawcy fabuły, ale naprawdę żywe i skomplikowane charaktery. Zgadzam się z tym, co ktoś napisał na forum: intryga mogłaby nieco zejść na drugi plan. Nie wiem, czy zakończenie też nie jest takie ze względu na brak pomysłu.

ocenił(a) film na 6
seamen

jakbym czytał opinie, to bym połowy filmów nie obejrzał

kalijugananda

Czyli szkoda że nie czytasz.

ocenił(a) film na 8
seamen

Twoja opinia mnie skłoniła do obejrzenia tego filmu i bardzo Ci za to dziękuję! Faktycznie super kino

użytkownik usunięty
seamen

"ten od "Psychozy",wiadomo kto" przyjdzie w nocy i cie za to porownanie golymi rekami udusi...hahahaha!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones