PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513794}

Irlandczyk

The Irishman
7,1 99 665
ocen
7,1 10 1 99665
6,9 52
oceny krytyków
Irlandczyk
powrót do forum filmu Irlandczyk

Na swoim facebooku (pod plakatem Irishmana) Netflix oficjalnie potwierdził, że film pojawi się w polskich kinach! To świetna wiadomość dla ludzi, którzy nie mają genialnych warunków w domu do oglądania takiego monumentalnego filmu. :)

Kosia_filmweb

Kiedy i w których kinach bo taki film to grzech oglądać na komputerze

ocenił(a) film na 9
Oswaldd

True!
Od 22 listopada, czyli 5 dni przed premierą na Netflixie. Pewnie będzie w największych miastach w kinach studyjnych. Zakładam, że bliżej premiery zostanie podana lista. :)

ocenił(a) film na 10
Kosia_filmweb

Premiera 17 listopada na Netflixie jest potwierdzona?

ocenił(a) film na 9
LukaszJarosz25

Nie, nie. 22 listopada wchodzi do kin, a 27 listopada na Netflix.
Co oznacza, że film w kinach będzie przed wejściem na Netflix.

Kosia_filmweb

Super info.

ocenił(a) film na 10
Kosia_filmweb

Faktycznie, źle zrozumiałem.

Kosia_filmweb

Kino Mikro w Krk potwierdzilo, od 22 Listopada :)

ocenił(a) film na 8
tix666

warszawska Kinoteka informuje, że film będzie tu wyświetlany od 22 listopada, tylko jest jeden szkopuł, otóż zapowiadana projekcja ma trwać 190 minut natomiast FW informuje, że film jest długości 3 godz. 30 min. czyli 210 minut. Skąd ta róznica?

ocenił(a) film na 9
pessoaa

Pewnie coś związanego z liczbą wyświetlanych klatek na sekundę. W różnych formatach ten sam film może się różnić długością.

stringer_bell

A to nie jest tak, że to działa tylko w wypadku filmów niemych, bo w przypadku filmów dźwiękowych trzeba by kręcić specjalną wersję w większej ilości klatek?
Nie wiem czy Irlandczyk jest filmem, który mogliby wyświetlać w większej ilości klatek, w sumie to tylko w Hobbicie z czymś takim się spotkałem.

ocenił(a) film na 7
stringer_bell

a niech mnie, ale to jest niedorzeczna wypowiedź. Jak się nie ma pojęcia, to lepiej nie pisać.

ocenił(a) film na 9
stringer_bell

Absolutnie tak to nie działa.

ocenił(a) film na 9
stringer_bell

To jedna z najbardziej nonsensownych wypowiedzi jakie czytałem na filmwebie

ocenił(a) film na 7
Oswaldd

Lista kin do sprawdzenia tutaj
https://irlandczykfilm.pl/

Van_Etten

Dziękuję

Oswaldd

Grzech to oglądać go w multipleksie w otoczeniu jedzacych czipsy chamów ze smartfonami w ręku przez 90% seansu.

walkingdead

ostatnio jak byłem w kinie to ludzie zachowywali się kulturalnie

Oswaldd

Ja z powodów zachowań ludzi przestałem chodzić do kina. Jeśli bardzo mi zależy idę dopiero na ostatnie seanse. Oglądanie w domu na dobrym Tv z odpowiednim nagłośnieniem nawet kilka miesięcy po premierze jest dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem. Przynajmniej nie strace przyjemności z filmu.

ocenił(a) film na 7
Kosia_filmweb

Wspaniale, o wiele bardziej wolę oglądać takie filmy w kinie :)

ocenił(a) film na 9
Kosia_filmweb

Polska premiera Irlandczyka jest 5.11 we Wrocławiu na American Film Festival

Kosia_filmweb

Ale o co kaman??? Dlaczego nie miałby być wyświetlany w kinie???

peterson78

https://www.g oogle.com/amp/s/www.spidersweb.pl/rozrywka/2019/08/27/netflix-nowosci-filmowe-w- kinach-irlandczyk-data-premiery/amp/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones