PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491715}
7,4 244 938
ocen
7,4 10 1 244938
6,6 26
ocen krytyków
Iron Man 3
powrót do forum filmu Iron Man 3

Obejrzałam sb ostatnio wszystkie części IM i muszę stwierdzić, że jednak najlepsza była 1. Na
kolejnym miejscu nie wiem, ale wydaje mi się, że 3, ale moim zdaniem było w niej za mało Iron
Mana... Cały film czekałam na takie zajebiste momenty. A jakie są wasze odczucia? :D

Ps. Ale trzeba przyznać, że pierwsza część napisów końcowych im się baaardzo udała :D

ocenił(a) film na 7
NeitalMike

W kolejności:
Pierwsza - Dobra muza, idealny balans między humorem i akcją.
Druga - nadal świetny film choć już nieco naciągany
Trzecia - Film można obejrzeć, ale obraz nie ma stalowych jaj. Jest młodzieżowo, ale i głupawo.

ocenił(a) film na 10
TCWolf82

No w pierwszej muzyka była prze... w drugiej też była fajna, a w trzeciej w ogóle jej prawie nie było xD A to jest smutne :(

ocenił(a) film na 9
NeitalMike

Hmm mi podobają się wszystkie części lecz każda na inny sposób . Może przez to że lubię filmy tego typu lub po prostu iron-mana , fajnie by było gdyby zrobili jeszcze jedną część z tym aktorem .

użytkownik usunięty
NeitalMike

U mnie:
Iron Man 1, 8-9/10
Iron Man 2, 7-8/10
Iron Man 3, 5-6/10
Oby nie robili kolejnej.

ocenił(a) film na 5

Podpisuję się, zdecydowanie.

NeitalMike

IM1,10/10
IM2,8/10
IM3,9/10

NeitalMike

Pierwsza część zaatakowała z zaskoczenia świetną kreacją RDJ i inteligentnym humorem. 8/10
Sequel do wyżej wymienionych dorzucił ciekawszą fabułę, dobrą kreację Rourke'a i więcej efektów specjalnych. 8/10
Trzecia część to niestety sponiewieranie wszystkiego co zaprezentowano do tej pory. Zbezczeszczenie komiksowego dorobku, obniżenie lotów żartobliwych tekstów i sytuacji, wykastrowanie filmu z Iron Mana (facepalm), debilny scenariusz. Film pozytywniej można odbierać tylko dzięki niezłej muzyce i trzymającemu formę RDJ-owi (nie jego wina, że dostał idiotyczny screenplay). 5/10

ocenił(a) film na 7
Lukop

zgadzam się

Lukop

zdecydowanie podbijam

ocenił(a) film na 5
Lukop

100 % racji !!!

ocenił(a) film na 5
King_Eddy

Zgadzam sie całkowicie.

ocenił(a) film na 8
Lukop

Jedynka była swieza, nie było takiego bohatera jeszcze na keranach kin oczywiście, luz i ogolny zamysl, początek hiostii, pierwsze zbroje i ekscytacja, fajna muzyka i efekty. Dlatego jedynka według mnie ejst najlepsza. 2 była slabsza ale nadal swioetna, za dużo niepotrzebnych scen, villain poza początkiem prawie nie opisany ani nie zgłębiony, , motyw z czarna wdowa trochę tak na docvzepke i akcja tylko pod koniec filmu bardzo krotko, za dużo gadania ogolnie. 3 była bardzo fajna, nowy reżyser i nowa jakość, bardziej dramatyczne i zagadkowe, dużo rozwiazan nowych , w nowy sposób pokazany Iron Man jako człowiek, to ze sam tez jest cos wart, nie tylko ze swoimi "zabawkami" może nie było az tak kozackich momentow jak wcdzesniej ale i tak fajnie, a ten mowtyw z Pepper jako Rescue genialny. Czekam na jego pojawienie się za rok w Guardians of the Galaxy. :)

NeitalMike

Pierwsza część była najlepsza, muzyka AC/DC, mniej przesadzona fabuła (brak magii, kosmitów, ludzi-terminatorów). Na drugiej się mocno zawiodłem, toteż jest u mnie na ostatnim miejscu. Trójka jest gorsza od jedynki, ale lepsza od dwójki. Brakuje jej klimatu poprzednich części, ale to pewnie przez Avengers.

ocenił(a) film na 10
NeitalMike

1. Iron man 3 - Zdecydowanie najlepsza część najwięcej akcji i humoru oraz niezłe zbroje 10/10
2. Iron man 2 - Lepsza niż jedynka (nowsze technologie, więcej humoru) . Lecz słabsze niż trójka bo bardziej nudnawe 9/10
3. Iron man - Najmniej humoru, a mocną wadą jest to że lata w jakiejś gównianej zbroi 8/10

kacing

ty ogladales w ogole ten film? w pierwszej częsci jego zbroja nie rozpadła sie ani razu w przeciwienstwie do trojki gdzie rozpadala sie w opór razy... po jednym ciosie

ocenił(a) film na 10
marcinyo

tak. 14 %gówniana

ocenił(a) film na 10
NeitalMike

3 część pozostaje na poziomie 1 czyli ARCYDZIEŁO ;]

ocenił(a) film na 3
NeitalMike

3 część, jest gownem. Wykastrowali postać Tonego.

ocenił(a) film na 2
NeitalMike

Pierwsza najlepsza!

1.IM 5/10
2.IM III 3/10
3.IM II 2/10

ocenił(a) film na 5
NeitalMike

Droga czesc jaest najlepsza a na trzecia powiedzmy sobie szczerze : szkoda czasu :(

part I 8/10
part II 8/10
part III 5/10

NeitalMike

Pierwsza najlepsza:


1.Iron Man 8/10
2.Iron Man 2 7/10
3.Iron Man 3 7,5/10

ocenił(a) film na 3
NeitalMike

1. Iron Man 2 ciekawy przeciwnik, sporo akcji 8/10
2. Iron Man dobre wprowadzenie do serii 7/10
3. Iron Man 3 padaka, tragiczne spłycenie postaci Mandaryna 3/10

ocenił(a) film na 1
NeitalMike

1. Iron Man: 8-9/10
2. Iron Man 2: 7/10
3. Iron Man 3: 3,5-4

I mam nadzieję, że zrobią jeszcze jedną, w której okaże się, że 3 część to tylko kiepski sen Tony'ego Starka spowodowana realnym zagrożeniem ze strony Mandaryna

ocenił(a) film na 8
NeitalMike

1.Iron man: 10/10
2.Iron Man 3: 8/10
3.Iron Man 2: 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones