7,6 386 tys. ocen
7,6 10 1 385825
7,0 56 krytyków
Iron Man
powrót do forum filmu Iron Man

i tak ytwórcom filmu zapomniało sie o tym zielonym mocarzu z wąsami który szukał pierścieni i potem dzieki nim mnaił moc ha!
Ale film dobry.

Seba_23

Ma powstać II część Iron Mana w której może umieszczą Mandaryna. ;]

jFF

chodzi Wam o tą polską niedoszlą piosenkarkę - Mandarynę? :] no racja, takim glosem mozna wyrządzić wiele złego :D:D:D nie dziwie sie ze w 2 czesci Iron Man bedzie potrzebowal pomocy :]

ocenił(a) film na 8
emtec

bedzie potrzebował pomocy Wiśniewskiego

jFF

po ilości akcji w pierwsze cześci mozna wniskować ze zobaczysz tego zielonego ćwoka w 3 części

ocenił(a) film na 9
artyr17

nie zgadzam sie myślę ze było dużo akcji w części 1 a w drugiej mandaryna na pewno zobaczymy gdyż pójdą za ciosem i wpakują tam jeszcze więcej akcji efektów i Iron mana oczywiście takie jest moje zdanie z doświadczenia :)

ocenił(a) film na 6
westuaragorn

ja osobisce bym chciał zeby sie w koncu na troche dluzej pojawił iron man. Rozumiem ze to była pierwsza czesc i musi byc jakies wprowadzenie ale według mnie było troche za długie. Po filmie spodziewałem sie duzo akacji i efektów bo taki miał byc ten film. Dostałem głownie
downey juniora co zaliczam na + ale tak naprawde niewiele wiecej.
mowie to jako osoba ktotra nie wgłebiła sie w komiks a ma prawo obejrzec ten film i wyrazic o nim swoja opinie.