PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656628}
7,3 638
ocen
7,3 10 1 638
Ja Jestem
powrót do forum filmu Ja Jestem

Oglądałem go ostatnio. Brat pokazał. Chyba do Gościa Niedzielnego dołączony był.

ocenił(a) film na 8
Heian

Dokładnie! Także po niedzielnej mszy sprzedawali raz w tym kościele, raz w innym i ponoć też wyświetlali, a później miała być dyskusja. I w internetowych sklepach jest, a przynajmniej reklamują.
A na Filwebie ocenić nie wolno! Jak dla mnie jakieś 7,5/10. Trzy osoby bardzo przekonywujące. Pozostałe w miarę rozwijania swoich wątków też, choć z początku miałam problem z wczuciem się, szczególnie w jedną z opowieści. Może dla kogoś innego z kolei ta właśnie byłaby najważniejsza? Jednak trochę zdenerwowała mnie jedna scena pod koniec filmu, pojawiająca się niby w ramach podsumowania, a jak dla mnie bez związku z głównym wątkiem. Nie zrozumiałam co reżyser miał na myśli, a wydaje mi się, że można by z niej wyciągnąć przykre wnioski, na dodatek nie znajdujące pokrycia we wcześniej przedstawionym materiale.

dianannasz

dla mnie 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones