PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6506}

Ja cię kocham, a ty śpisz

While You Were Sleeping
6,8 66 532
oceny
6,8 10 1 66532
6,0 10
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty śpisz
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty śpisz

Urocza komedia romantyczno-świąteczna w "wietrznym mieście" Chicago.Fajny pomysł, typu-"komedia pomyłek" Sandra urocza,Pullman zabawnie niezdarny,Gallagher jako "śpioch" kradnie show (zwłaszcza po przebudzeniu) Film nie osiąga poziomu "Masz Wiadomość" ,ale i tak ma to coś, czego nie ma 90% dzisiejszych komedii.

ocenił(a) film na 9
kinoman77_filmweb

dla mnie trudno porównać te dwa filmy, oba uwielbiam, ale są tak różne... w ja cie kocham klasa raczej robotnicza w Masz wiadomość klasa średnia i wyższa, inne obrazki, wnętrza, ubrania i fryzury i pewnie budżet. Ale w Ja Cię kocham jest coś czego brakuje mi w Masz wiadomość, Bill patrzy z takim zachwytem na Sandre! Ze Tom zakochał się w Meg wiemy po jego czynach, ale nie widzę tego w nim. Lubię po dobrym romansie powiedzieć ech jak on na nią patrzył...

ocenił(a) film na 8
lila_2603

Bo to była miłość od Drugiego wejrzenia:) Może dzięki temu bardziej dojrzała i trwalsza.

kinoman77_filmweb

budyń dobry jest taki słodki może nawet troche przesłodzony,./ ale lata 90 te wtedy wpasował sie bardzo dobrze z tąd taki duzy sukces filmu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones