PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493447}

Ja też!

Yo, también
7,1 3 339
ocen
7,1 10 1 3339
Ja też
powrót do forum filmu Ja też!

Co to za utwór?!

ocenił(a) film na 7

Zaczyna się około 37' minuty, gdy Laura naśladuje przed lustrem twarz "zespołową" i trwa jeszcze w trakcie tańca. Brzmi trochę jak James Blackshaw albo Ben Chasny (Six Organs Of Admittance). Nie potrafię go znaleźć, nie ma go na soundtracku...

ocenił(a) film na 7
oczywazki

Sam sobie odpowiem, a może komuś się to przyda. Ten utwór wykonuje Charles LaVaigne, nosi tytuł "Wanderer Song" i można go posłuchać na myspace tego pana. Jest on przyjacielem reżysera. Niestety grupa producentów odpowiedzialnych za skompilowanie ścieżki dźwiękowej uznała, że nie znajdzie się on na oficjalnej ścieżce dźwiękowej. A szkoda, bo mi najbardziej przypadł ten utwór do gustu...

ocenił(a) film na 7
oczywazki

a może ktoś mi powie, co to za piosenka kiedy Laura i Daniel zaczynają tańczyć na imprezie, bo nie jestem w stanie znaleźć nigdzie tego utworu ;/

ocenił(a) film na 7
yenithe

http://www.discogs.com/Guille-Milkyway-Various-Yo-También-Me-Too-Original-Motion -Picture-Soundtrack/release/3604955 to jest spis całej ścieżki dźwiękowej. Ja pamiętam scenę, ale nie pamiętam utworu w niej użytego dlatego nie moge w pełni pomóc...

ocenił(a) film na 7
oczywazki

no właśnie nie wiem o co chodzi, bo spis ścieżki dźwiękowej też znalazłam, ale niestety nie ma tej piosenki tam ;/

ocenił(a) film na 7
yenithe

To sprawdź ten adres http://www.myspace.com/charleslavaigne i odsłuchaj "Wandering song", bo pewnie o to chodzi... Ten człowiek nie wydał jeszcze oficjalnego nagrania...

ocenił(a) film na 7
oczywazki

bardzo żałuje, ale to niestety nie ta piosenka :/ tak naprawdę to chyba ciężko będzie ją znaleźć, bo nawet ledwo słychać słowa i niestety po nich też nie byłam w stanie jej zlokalizować (piosenka jest anglojęzyczna), jeśli jeszcze dostatecznie Cię nie zniechęciłam, to zapraszam do obejrzenia filmu 41 minuta i 27 sek :)

ocenił(a) film na 8
yenithe

A ja znalazłam! Też mi się wkręciła niemiłosiernie, więc nie spoczniemy nim znajdziemy:)
Beef - Fin de Ano
Voila!

ocenił(a) film na 7
entropia83

szok.... szacun niesamowity za znalezienie tej pieśni :) dzięki wielkie <3

ocenił(a) film na 7
yenithe

a już powoli traciłam nadzieje... niezły z Ciebie szperacz :P

ocenił(a) film na 8
yenithe

w necie nic się przede mną nie ukryje:)

ocenił(a) film na 7
entropia83

hmmm, skoro tak, to może pomożesz mi w szukaniu jeszcze jednej pozycji, na którą poluję od paru lat bez efektu ;/

ocenił(a) film na 8
yenithe

No to słucham, co tam dusza potrzebuje?:)

ocenił(a) film na 7
entropia83

kojarzysz może serie "The hills" emitowane na MTV? tam w odcinku 18 czwartej serii pt. "Dream boy, dream job" jest piosenka, której oczywista nie ma na ścieżce dźwiękowej... mniej więcej w 2 minucie 4 sek leci ta piosenka ze słowami "can you hear me comming, will you catch me if i'm falling" możesz obejrzeć/posłuchać tu http://gorillavid.in/5uoqoi2hknbj

ocenił(a) film na 7
yenithe

no i coz? czy poszukiwania posunęły się do przodu? pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones