PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713232}

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Jack Reacher: Never Go Back
6,0 40 396
ocen
6,0 10 1 40396
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
powrót do forum filmu Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Nie dość, że zekranizowano najgorszą książkę Lee Childa, to jeszcze tak pozmieniano akcję, że niewiele zostało z pierwowzoru. Więc jest jeszcze gorzej. Żałośnie ckliwe zakończenie tylko potęguje rozczarowanie. W scenach akcji brak jakiegokolwiek napięcia. Uciekają? Acha, uciekają. Szczelają, aaa no to szczelają. Kobieta bije? Ło Jezu.
To drugi raz gdy miCruise gra wielkiego Reachera. W tym filmie wybitnie nie pasuje.

ocenił(a) film na 1
Izukar

Najgorsza jest "Zmuś mnie". "Nigdy nie wracaj" jest druga w tej kolejności. A powieść "Jedny strzałem" też do najlepszych nie należała.

ocenił(a) film na 3
Shiloh

Jakoś wolę już Nigdy nie wracaj, ale "Zmuś mnie" też wielka słabizna. Tylko czego oczekiwać po pisarzu, który stuka jedną serię. Względem filmu, powinni zekranizować początkowe tomy, ale nie zaczynać od ostatnich. Dziwna taktyka.

ocenił(a) film na 1
Izukar

"Zmuś mnie" jest słaba przede wszystkim ze względu na zakończenie - bezsensowny szokowy strzał w ryj. Aha, i zapraszam na moje forum, gdzie recenzuję całą serię o Reacherze. wkrótce aktualizacja na temat dwóch ostatnich powieści.

Shiloh

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Izukar

Jesteś zbyt surowy w swojej ocenie...

ocenił(a) film na 1
humanxyy

Jako fan serii niestety muszę taki być.

ocenił(a) film na 2
Izukar

Razem z "Mumią" to chyba dwa najsłabsze filmy z nim w roli głównej. Zero napięcia.

Izukar


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones