NIE JEST ZDRAJCĄ TEN, KTÓRY ZDRADZA ZDRAJCÓW !!!!

I to tyle w tym temacie.
A złamasy niech się tu brandzlują.

31
 • Jest zdracją ale tylko z definicji ( w końcu zdradził rząd któremu przysięgał służyć jak zły by ten rząd nie był ) w rzeczywistości jest wielkim odważnym człowiekiem czynu. Nie każdy byłby w stanie zdobyć się na taki krok na jego miejscu ryzykując życie dla ojczyzny. Powiem więcej że tacy ludzie którzy weszli w komunistyczny system a potem od środka go niszczyli są wg mnie większymi bohaterami niż legendarni partyzanci z lasów. Żołnierzom wyklętym nie sposób odmówić honoru , męskości, poświęcenia i patriotyzmu ale nie oszukujmy się anty-komunistyczne podziemie nie zdziałało wiele. Ale to Ci trzeźwo myślący 'pseudo-komuniści' byli w stanie najbardziej wrogowi namieszać. Powiedzmy komendant UB który do góry w moskwie pisze w raportach że wszystko gra a swoim w kraju pomaga i korzysta ze swoich przywilejów w taki sposób aby pomagać obywatelom a nie im szkodzić albo szpieg generał który niby jest z ruskami ale aliantom cały ich misterny plan pokazuje - takich przypadków było niewiele ale były i ten film właśnie pięknie pokazuje nam jeden z nich : )

 • Oczywiście że Kukliński był zdrajcą! Zgadzam się z tym określeniem w 100%! Zdradził sowiecką wspólnotę rozbójniczą o charakterze zbrojnym! (copyright: Stanisław Michalkiewicz) Z takich zdrajców trzeba robić bohaterów! Chwała zdrajcom bandytów!

  Jeżeli ktoś chce polemizować, polecam DOKŁADNIE zapoznać się ze sprawą.
  P.S. Korwin kiedyś powiedział, że to była "grubsza sprawa" i część informacji to tajemnica państwowa. Możliwe, że wszystkiego się nigdy nie dowiemy.

 • Generalnie zgadzam się, że nie był zdrajcą, jednak wszystkiego się nigdy nie dowiemy, a nic nie jest czarno-białe. Pozdrawiam wszystkich.

 • Zdrajca. Kogo zdradził? Władzę? Nie. Zdradził Polaków. Wszystkich. Wskazał cele do uderzenia atomowego. Czy wy myślicie, że wojska NATO strzelałyby tylko do "komuchów"? Nie. Do wszystkich. Dzieci, kobiet, starców... Jeżeli ktokolwiek myśli, ze w przypadku wejścia Rosjan do Polski NATO by nam pomogło to jest ciężkim idiotą.
  Ówczesny rząd polski był uznany przez WSZYSTKIE kraje świata. W świetle prawa był legalny.
  Kukliński to zdrajca

  • Ekscytacja filmem mocno przycichła i pewnie dlatego jeszcze nie doszło do linczu na Tobie. Przygotuj się na flekowanie, bo porywanie się na świętość to nie przelewki. Typową strategią jest doszukiwanie się u takiego delikwenta korzeni komunistyczno-ubecko-sowieckich, ewentualnie przodków których wykończyło AK lub "wyklęci". Gdy ujawniłem, ze byłem w wojsku w PRL-u, to jeszcze doszła pewność, że strzelałem do robotników. A to wszystko bogobojni parafianie, znający Dekalog, a zwłaszcza VIII przykazanie.

   Co do "przygód pana Ryszarda", to zdumiewa występujące u przedmówców przekonanie, że nie dowiemy się całej prawdy i pomimo tego brak dystansu, do praktycznie głównie jego relacji. No i może trochę emerytowanych pracowników CIA, poniekąd żyjących z umiejętności kłamania. Bo dokumenty w zakresie ujawnionym nie potwierdzają tak wielkich zasług. Nie pokazano oryginałów dokumentów, tylko tłumaczenia. Kiedyś Colin Powell pokazał w ONZ fiolkę, z ponoć wąglikiem, na dowód produkcji broni biologicznej w Iraku, a potem niczego nie znaleziono. I co? I nic, zaufaniem do Wuja sama w Polsce to nie zachwiało

  • taaaa ...

 • a kto powiedział, że zdradził zdrajców a nie im służył dalej? brandzlu bez pojęcia:)

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: