PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169071}

Jack i łodyga fasoli

Jack and the Beanstalk
7,8 595
ocen
7,8 10 1 595
Jack i łodyga fasoli
powrót do forum filmu Jack i łodyga fasoli

To jedna z tych bajek które oglądałem w dzieciństwie i siedziały mi gdzieś głęboko w pamięci, nie pozwalając o sobie zapomnieć. I wreszcie nie dawno ją znalazłem, przypomniało się wszystko. Przede wszystkim GENIALNA muzyka! Jestem miłośnikiem muzyki filmowej i o ile w większości filmów nie zwracam uwagi na piosenki tylko muzykę instrumentalną, to tutaj po prostu piosenki zwalają z nóg. Zarówno ta śpiewana przez Margaret jak i przed napisami końcowymi należą do moich ulubionych. No i kolejna rzecz którą bardzo w tej bajce cenie to to, że jest straszna:) Nawet teraz ciarki przechodza przy niektórych scenach (zwłaszcza z wiedźmą Hecubą), a co dopiero gdy było młodszym. Trochę się rozpisałem, ode mnie 10/10.

tsw90

muzyka faktycznie rządzi w tej bajce ;]

ocenił(a) film na 8
Robson101

ten utwór jest psychodeliczny http://www.youtube.com/watch?v=fxJvw1O-Kkg

ocenił(a) film na 10
tsw90

Popieram, dla mnie to też jest jedna z najlepszych bajek dzieciństwa. Katowałam ją niemiłosiernie, raz po raz, aż rodzice się wkurzali :) Teraz pewnie większość rodziców uznałaby, że ta bajka jest zbyt brutalna i nieodpowiednia dla dzieci, ale ja ją wspaniale wspominam. Teraz już nie robią takich bajek...

muffy46

Zgadzam sie. Pierwsze anime jakie widzialam. Odtwrzalam ja wiele razy i piosenki byly magiczne. Ta bajka jest jak thriller dla dzieci a mimo wszystko uwielbialam ja ogladac.

tsw90

Dla mnie to też bajka dzieciństwa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones