PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466045}
6,8 37 723
oceny
6,8 10 1 37723
5,6 11
ocen krytyków
Jackass 3D
powrót do forum filmu Jackass 3D

Jackass 4 ?

ocenił(a) film na 8

No właśnie. Trzy części już za nami, plus dwa filmy powstałe z dodatkowego materiału (2.5 i
3.5). Szukałem bardzo długo, ale praktycznie nie znalazłem żadnej konkretnej informacji na
temat powstania filmu Jackass 4. W nielicznych miejscach jest mowa o kolejnej części, ale
nie są to zbyt wiarygodne źródła informacji. Gdzieś nawet rzucono plotkę o tym, że już trwają
zdjęcia do czwórki. Gdzie indziej, że kolejna część trafi do kin w 2013/14. Czytałem także, że
czwórka ma być ostatnią z serii Jackass. Temat ten może się wydawać w tej chwili trochę
nie na miejscu, ze względu na śmierć Ryana Dunna, ale mimo wszystko myślę, że chłopaków stać jeszcze na jedną część, choćby w hołdzie zmarłemu koledze. Na pewno
Jackass nie będzie już taki sam, bo Dunn był niesamowity, ale chyba warto dalej kręcić ich
wyczyny.

Może Wy wiecie coś więcej na temat Jackass 4?

milek1243

http://www.lansik.pl/24263/smierc-ryana-dunna-to-byl-zart/

ocenił(a) film na 7
Kileros

Ryan Dunn nie żyje. Sprawdź bardziej wiarygodne źródła niż kwejk czy lansik. Chociażby http://www.dickhouse.tv/dickhouse/2011/07/the-light-outlives-the-star-a-tribute- to-ryan-dunn.html . Myślisz że napisali około 30 artykułów wspominających Dunna przez różne osoby dla żartu ? Masa filmików na youtube masa komentarzy RIP Ryann Dunn a zawsze znajdzie się typ który wyskoczy z takim lansikiem czy kwejkiem. Ode mnie RIP Ryan "Random Hero" Dunn i następnym razem nie pisz durnych komentarzy

Vaco91

Jak to "nie żyje"?

Kileros

Jak można takie idiotyczne, niesprawdzone nigdzie informacje podawać :/ (jeszcze z takiej strony - żal :( )

ocenił(a) film na 10
Kileros

Jak można pisać o kims kto żyje jak ewidentnie wszędzie pisze że nie żyje !!. jak ja nienawidzę jak ktos tak piszę -,-

ocenił(a) film na 7
milek1243

@milek1243 powinieneś śledzić stronę dickhouse.tv bo tak na dobra sprawe to jedno z nielicznych dobrych źródeł informacji. Sam mam nadzieję że Jackass 4 pojawi się niedługo ale niestety czytałem że jak się pojawi to będzie to PRAWDOPODOBNIE ostatnia część Jackassów. Pozdro.

ocenił(a) film na 8
Vaco91

@Vaco91, śledzę śledzę od dłuższego czasu, ale o czwartej części jak dotąd (chyba) nie było. Ewidentnie jednak strona działa i to dosyć prężnie (jak na serial/film długo po premierze), więc może mają jakieś plany na Jackass 4, których na razie nikt z Dickhouse nie potwierdził publicznie.
Co do żartu na temat Dunna to szkoda gadać.

ocenił(a) film na 7
milek1243

no 4 nie było inaczej byłoby na pewno głośno o tym ;) Strona cały czas dodaje newsy i artykuły . Mam nadzieję że chłopaki się postarają :D

ocenił(a) film na 8
Vaco91

Bez Ryana to i tak nie będzie to samo. Chłopaki już pod 40 niedługo podchodzą ciekawe na co ich jeszcze stać :)

ocenił(a) film na 7
HaryFromTibet

zgadzam się Hary co do Ryana, a chłopaki się starzeją ale cały czas trzymają formę ;D

ocenił(a) film na 8
Vaco91

No własnie obejrzałem kawałek 3.5 i Steve O i Wee Man jak zawsze genialni :)

użytkownik usunięty
HaryFromTibet

Taak, przykre że się starzeją bo Jackass to najlepsza z produkcji tego typu. Chyba umrę jeśli nie będzie 4 : D mam nadzieje że powstaną dalsze części, bo geniusz tego zjawiska nie może zaniknąć.

ocenił(a) film na 10
milek1243

Podobna ma już nie być jackass 4. A szkoda !. Lubie to i mam nadzieję że w przyszłosci sie doczekam :). Chociaż oni się starzeją... ale nie widać po nich !! :D. Takie swiry jakie były takie pozostaną. mam nadzieję że to z wiekiem nie odchodzi ;) Fajnie by było jak by już nagrali tą 4. Każdy na to liczy, ale prawda... bez Rayana to nie to samo :( Rest in paradise Ry.

milek1243

Kurde szkoda szkoda szkoda go. Bo zabił się przez własną głupote. oglądałam filmik na yt z amerykańskich wiadomości. jechał 204 km na godzine najprawdobodobniej pijany (kilka godzin wczesniej dodal zdjecia na twittera jak pije z kumplami). Potem widziałam całego zapłakanego i zasmarkanego Bama co było dla mnie strsznie....dziwne. Rodzice Brandona(Bama-April i Phile) też sie potem wypowiadali. Śmierć Dunna jest jak najbardziej prawdziwa i niestety nie będzie raczej wiecej czesci czego chyba nie przezyje bo kocham ich wszystkich nawet malego wee mana i Bama o troche odstajacym humorku od reszty. i fakt faktem ryan i bam byli najlepszymi przyjaciolami i jako tako ryan byl jedynym kumplem bama no bo widac ze Margera jest brdzo...inny. Nie...Dunn byl wspanialy tak jak reszta i to juz nie bedzie to samo. [*]

milek1243

Niedawno Steve-o w wywiadzie powiedział, że nie ma w planach 4 części i że raczej jej nie będzie. Ale Knoxville twierdzi, że ma pewne pomysły które chciałby wykorzystać w Jackass 4.Więc nigdy nic nie wiadomo.

milek1243

http://www.dickhouse.tv/dickhouse/2013/07/jackass-presents-bad-grandpa.html

ocenił(a) film na 8
milek1243

2015 co najmniej jeśli chcą nas zachwycić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones