PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=73}
7,4 80 918
ocen
7,4 10 1 80918
7,5 31
ocen krytyków
Jackie Brown
powrót do forum filmu Jackie Brown

Jak tytul ma kawalek w scenie, gdy Ordell zabija Beaumonta? Wlacza go sobie w samochodzie czy cos..

Ragna_Rock

To "Strewbeery Letter 23" mam ten kawałek jest świetny.

maciej_kucinski

Ano, Brothers Johnson - Strawberry Letter.

Super kawałek, mam go na swoim MP3 :)

maciej_kucinski

Świetny kawałek!

Ragna_Rock

A jak nazywa sie kawałek który Jackie ''śpiewa'' na końcu filmu jadąc samochodem??

ocenił(a) film na 10
jasiumaster_

Jasiu - "Across 110th street" Bobby'ego Womacka.

ocenił(a) film na 7
Ragna_Rock

Mam zapytanie co do filmu, czy te zajebiste czapeczki które nosi S.L.Jackson w filmie, są nazywane "kiaszkietami"? I czy bylo one realnej marki, czy tylko wymyślonej przez Tarantina (jak to lubi czyniś, np red Aples itd.) Jeśli realnej to jakiej, bo zamierzam wejść w posiadanie podobnej a najlepiej identycznej. Z góry dzięki.

ocenił(a) film na 10
mdsn

Kangol

ocenił(a) film na 7
Ragna_Rock

Propnuje zakupic caly Soundtrack jest po prostu kapitalny a nuta o ktorej mowisz to absolutna rewelacja

ocenił(a) film na 10
GhostFace

Dokładnie, wszystkie piosenki są wprost zajebiste. Płytę nabyłem za grosze (kilka funtów) w Londynie.

Ragna_Rock

Emm... Taki trochę spoiler.

ocenił(a) film na 6
Ragna_Rock

Cztery utwory (ze znakomitego filmu "COFFY") autorstwa Roya Ayers'a (Exotic Dance ,Aragon,Vittroni's Theme - King Is Dead, Escape ) stały się tłem muzycznym do Jackie Brown.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones