PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837773}
5,0 14 839
ocen
5,0 10 1 14839
2,1 11
ocen krytyków
Jak poślubić milionera
powrót do forum filmu Jak poślubić milionera?

Wygląda na fajny film na chłodny jesienny wieczór :)

gowinska

To samo pomyślałam. Wystarczy już dołujących dramatów, trzeba się rozweselić :)

bemocias

Dokładnie! Czas na troszkę radości i uśmiechu, zwłąszcza, ze zaraz wkraczamy w okres świąteczny :)

ocenił(a) film na 10
martakowalczyk991

baaardzo akurat przed świętami :) czekam czekam

dankaspysinska

Chłop mnie zabije jak go znowu na komedie romantyczną zaciągnę ale co zrobisz :D Idziem

mamma_mia_karina

hahah no mój to już się przyzwyczaił, że jak się uprę to nie ma nic do gadania i idzie :D

katarzyna_kostrzanowska

Raz trzeba na komedię a raz na thriller ;) U nas teraz wypada pora na thriller, ale może z przyjaciółką się wybiorę

ocenił(a) film na 7
Bozena569

u mnie też ostatnio króluje różnorodność ;) wczoraj Scorsese,a jutro, kto wie? :D

mamma_mia_karina

Może nie zabije ;) ja sie śmieje do żony, że może i ja sie czegoś nauczę :D Kto powiedział, że nie można poślubić milionerki :D

JanTomasz

Hahah wspaniale! Trzeba naginać konwenanse! :D Może i mi zdradzisz tajemnicę, jak taką panią znaleźć :D

martakowalczyk991

Przed świętami magiczny klimat potrzebny jak nigdy! Taki optymistycznie nastrajający film jest najlepszy do oglądania w grudniu, kiedy w oknach już pierwsze światełka się pojawiły ;) Dla mnie timing suuuper.

pumeksx

w ogóle myślę, że to fajny film żeby na mikołajki zabrać koleżankę, siostrę, mamę :) taki pozytywny film dla singielek, ale i nie tylko!

agacia1992

ja byłam z mamą właśnie dziś w Mikołajki, mama zachwycona i też chce takiego milionera dla siebie haha

Magden0007

to ja też poproszę, byle nie król parówek ;) film ekstra!

bemocias

trzeba się wyluzowac :) ten film to umozliwia!

gowinska

to samo pomyślałam, że przydadzą się na jesienny spleen jakieś pozytywne komedie aby przetrwać ten czas do wiosny :D

gowinska

Super, że miłośników takich dobrych komedii jest więcej

kret_85

jak poślubić milionera ma wszelkie zadatki, aby zostać klasykiem kina komediowego nie tylko w polsce czy europie, ale i na świecie. Ta produkcja ma niesamowity potencjał

ocenił(a) film na 4
znerwicowany

Ty tak na poważnie? Gdzie widzisz ten potencjał? Dla mnie to jest kolejna polska pseudo komedia romantyczna.

mikula1991

Reżyser wirtuoz, scenarzysta wizjoner, genialny producent, legendarni aktorzy światowego kina - taki film ma nie mieć potencjału? On jest skazany na sukces. Bilety z premierowego seansu w przyszłości będą warte fortunę.

znerwicowany

haha, ładna wymiana zdań. Film lekki, ale bez żenady, naprawdę przyjemny pomysł na jesienny wieczór!

netaaneta

Czyli straci on na wartości, jeśli będziemy oglądać go zimą/wiosną/latem?

ocenił(a) film na 4
znerwicowany

Żart?

gowinska

nie polecam seansów na takim chłodzie, zdecydowanie lepiej w kinie lub w domu

ocenił(a) film na 7
gowinska

wzbudza we mnie pozytywne konotacje i skojarzenia ;) idealne na jesienny spleen

gowinska

Zgadza się. Król parówek najlepszyyy !! :) a tak serio, to lekki, zabawny film z fajową obsadą :)

dari71

Mnie komedie romantyczne wyjątkowo rozczulają przed świętami dlatego się cieszę, że jest na co pójść do kina :)

pumeksx

ja mam tak samo, romansidła wszelkiego typu :D warto było iść do kina <3

dari71

hahah widzę, że nie tylko mnie król parówek tak rozbawił :D fajne poczucie humoru!

agacia1992

No Mecwaldowski był naprawdę świetny :) Najzabawniejsza postać w całym filmie. Ale on zawsze dobrze wypada w komediach :)

gowinska

Widziałam w piątek i zgadzam się z Twoją oceną. To był taki fajny i przyjemny filmik po prostu. Nic wielkiego, ale wprowadził mnie w dobry humor na weekend (byłam w piątek w kinie).

gowinska

super komedia na Mikołajki. Ja jestem zachwycona. Socha jak zwykle fenomenalna, no i ta sukienka...

Magden0007

Socha czarująca jak zwykle, komedia romantyczna pierwsza klasa.

Anetakometa

Pani Socha była czarujaca jak nigdy. Nie wiedzialem, że ma w sobie tyle wdzięku i seksapilu

gowinska

dokładnie, już dosyć depresyjnych filmów, które otrzymają oscara za dobijanie widza :D

maksymilian_pankiewicz

Nie no depresyjne też są fajne ;) Ale dla równowagi trzeba od czasu do czasu obejrzeć jakąś fajna komedię :):):) Zwłaszcza teraz, kiedy za oknem szaro i smutno

gowinska

I taki jest :) Polecam film, jest śmieszny, lekki i zabawny z super obsadą :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones