PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6531}
7,9 278 407
ocen
7,9 10 1 278407
7,4 18
ocen krytyków
Jak rozpętałem drugą wojnę światową
powrót do forum filmu Jak rozpętałem drugą wojnę światową

Wykrusza się kadra czołowych polskich wspaniałych aktorów.Szkoda .Niech spoczywa w spokoju.

ocenił(a) film na 10
Drago94

zgadzam się z tobą, kolega z pracy mi współczuł z powodu śmierci Pana Mariana bo ja go wielbiłam mówiłam o nim Pan Marian nie tylko był utalentowanym aktorem ale wspaniale śpiewał włącz sobie na you tubie to się przekonasz. Nie wiem czy po śmierci Pana Mariana będę w stanie oglądać ,, Jak rozpętałem II wojnę światową " Janosika na pewno będę w stanie oglądać bo oglądam nie tylko ze względu na Pana Mariana, ale ze względu na nieżyjących aktorów takich jak : Perepeczko, Bilewski, Czechowicz. A z żyjących aktorów to ze względu na Dymną , Lemańską, Pyrkosza.

kinomanka_13

No już pyrkosza też nie ma

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Drago94

Niestety... Wierzyć się nie chce, uwielbiałem Go

ocenił(a) film na 10
BostonMan

ja też nie mogę w to uwierzyć , i nie mogłam w to uwierzyć kiedy mi koleżanka z pracy powiedziała byłam wtedy w pracy a najgorsze było to że kiedy Pan Marian zmarł to moi 2 wujkowie o imieniu Zbyszek i mój kuzyn Patryk mieli imieniny. A jak kolega z pracy współczuł mi z powodu śmierci Pana Mariana to poczułam się tak jakby mi mąż zmarł albo ktoś inny z rodziny. Pana Mariana wielbiłam nie tylko za wspaniale rolę, czy że wspaniale śpiewał ale też dlatego że był imiennikiem mojego wujka który też ma na imię Marian.

ocenił(a) film na 10
kinomanka_13

To takie smutne że ludzie których lubimy, podziwiamy i darzymy szacunkiem odchodzą. Nawet, jeżeli dożywają 80 lat, to jednak trudno się z tym pogodzić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones