PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581260}
4,9 48 269
ocen
4,9 10 1 48269
4,2 9
ocen krytyków
Jak się pozbyć cellulitu
powrót do forum filmu Jak się pozbyć cellulitu

:) teksty i sceny - wręcz kultowe! Krystaian genialny i nie tylko on. Zart i ironia w każdej scenie:) Polecam, ale tylko tym co
poczucie humoru mają. Tu pies nawet świetnie zagrał!

ocenił(a) film na 2
BEAtaBEA

powinno być "Polecam, ale tylko tym co poczucie humoru mają na poziomie zerowym". ze 3 zabawne gagi, reszta to wymuszona śmieszność.

Szczypek_WRC

Dlaczego od razu z zerowym poczuciem humoru...?Każdy ma swoje jego poczucie,więc uważam,że nie powinno się w ten sposób mówić...Przykładowo...uważam,że "Świat według Kiepskich"jest okropnie głupi i w ogóle mnie nie śmieszy,więc też mogłabym stwierdzić,że jest on dla ludzi bez poczucia humoru,a mój znajomy go uwielbia (dodam,że w każdym towarzystwie rozwala wszystkich i nie da się przy nim nie śmiać,filmy ogląda okropnie różne-zarówno te z "wyższych"półek jak i niskich),ale tego nie robię i nie obrażam...
Przepraszam za chaos wypowiedzi O.o'

ocenił(a) film na 2
Kamson28

ja uwielbiam abstrakcyjny humor w stylu Monty Pythona, standupy, komedie w stylu głupi i głupszy, ale to co jest zaprezentowane w tym filmie to po prostu totalne dno. i nie chodzi tu o to jakich lotów jest humor, tylko o oklepane żarty i drętwe, robione na siłę dialogi, do tego zagrane przez drętwych aktorów (z drobnymi wyjątkami). obejrzałem ten film przez to że zobaczyłem scenę z "no nie, no po prostu k*rwa nie...", ale już wiem dlaczego tylko stało się znane z tego filmu - nic innego nie było warte uwagi.

Szczypek_WRC

Zgadzam się z Kamson28 - dlaczego innych obrażać? poczucie humoru maleje wraz ze stopniem zmęczenia. Im jesteśmy bardziej "na luzie" tym lepiej i łatwiej się śmiejemy... też uwielbiam Monthy... nie cierpię "Głupiego i głupszego".....ale odbieram mówienie tu o tym, podkreślanie, niemal jak snobowanie się, że się jest z tych lepszych i mądrzejszych... a to już jest be po prostu.
Lubię się śmiać, dla mnie kobiety, w mojej ocenie, babskie teksty są OK...i te głębie głębinowe....za to Krystian - uwielbiany przez panów, dla mnie jest blady... i myślę, że cały problem "braku nadawania na tych samych falach" leży w płci i braku zrozumienia babskiej specyfiki...nie ten świat po prostu. Ja nie kocham kina akcji, bo mnie nudzi... więc TAKA komedia nie jest dla Ciebie Szczypek_WRC.

Szczypek_WRC

"Głupi i głupszy"...jedna z najdurniejszych komedii według mnie.
Rozumiem i szanuję,jak napisałam wyżej-każdy ma swój gust :)

ocenił(a) film na 3
BEAtaBEA

To chyba inny film oglądaliśmy. Po 30 minutach wyłączyłem, bo nie dało się oglądać. Teksty wulgarne, nudy na pudy, nie wiadomo właściwie o co chodzi.

użytkownik usunięty
maycheck44

Też musiałam ten film obejrzeć "na dwa razy" bo nie dałam rady całości...
Idiotycznie rozwiązany wątek z tym jerrym...
Zakończenie też badziewne..
Cały film to jedno wielkie nieporozumienie...

ocenił(a) film na 3

A no widzisz. To nas jest więcej. Ja dałem druga gwiazdkę za wizualną stronę tego projektu, bo filmem trudno to nazwać.

maycheck44

Po raz kolejny dochodzę do konkluzji, że to kino nie dla facetów i to ponurych... może zmęczenie nie pozwala nam, Wam - się śmiać czasem, zatem kolejne podejście konieczne - ja też nie przełknęłam tego za pierwszym razem, własnie z powodu zmęczenia... odrobina abstrakcji, oderwanie sie od przekładania wszystkiego na białe i czarne - konieczna:) ale każdy robi jak lubi i musu nie ma:)

ocenił(a) film na 3
BEAtaBEA

Dlatego dałem tę druga gwiazdkę, a chciałem nawet dwie przysięgam. ;)

maycheck44

:) OK idziemy małymi kroczkami:)

BEAtaBEA

dla ciebie chyba nawet tik-taki są kultowe :)

ocenił(a) film na 2
crstw70

hehe :)

ocenił(a) film na 2
BEAtaBEA

Kultowe ? O to klasyczny przykład nadużycia tego słowa, co nawet telewizja robi coraz częściej.
Komedia żenująca, nie zaśmiałem się ani razu. Nie dostrzegłem żadnej ironii ani groteski, no ale pewnie się nie znam.

chemas

Trudno facetowi smiać sie z tego, czego nie rozumie:)

ocenił(a) film na 2
BEAtaBEA

Tak się składa, że wszystko jest dla mnie w tym "filmie" zrozumiałe, tylko niestety nie śmieszne.

chemas

Oj chemas - nie widzisz, ze jednego nie jestes w stanie zmienić?
Jak Ci sie nie podoba - nie ogladaj!
To babski punkt widzenia i juz. Nie przeskoczysz!
Miłego dnia.

ocenił(a) film na 2
BEAtaBEA

Okej, okej. Obejrzałem, bo myślałem, że się przekonam. Na pewno więcej nie.
Również miłego dnia życzę :)

BEAtaBEA

Czy ty bierzesz jakieś leki? Jak miał się dowiedzieć że to jest gówno wcale go nie oglądająć?! Boże czy ty to widzisz?! ;D

BEAtaBEA

a skąd ludzie mają wiedziec, że coś im się nie podoba bez wczesniejszego obejrzenia tego? XD

ocenił(a) film na 7
BEAtaBEA

Zgadza sie. Totalnie nie kumam tak niskiej oceny

ocenił(a) film na 7
BEAtaBEA

Film jest naprawdę bardzo dobry i totalnie nie rozumiem tak niskich ocen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones