PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108548}

Jak we śnie

La science des rêves
7,3 13 747
ocen
7,3 10 1 13747
7,1 8
ocen krytyków
Jak we śnie
powrót do forum filmu Jak we śnie

Inspiruje, wyzwala wyobraźnię, otwiera, uszczęśliwia.

ocenił(a) film na 10
martamarta

Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami. Strasznie mnie boli, że ten film jest taki niedoceniony.

ocenił(a) film na 9
Sajetan

Czułem się szczęśliwy po obejrzeniu tego filmu. Bardzo pozytywnie nastraja :)

Sajetan

Cudny. Wiecie co.. ja nawet się cieszę, że niektóre filmy są mniej a nawet mało znane. Jakie później jest pozytywne zaskoczenie, gdy spośród wielu filmów o niczym, wśród tandetnej szmiry, odkryje się coś takiego jak "Jak we śnie" :)

użytkownik usunięty
martamarta

Sajetan, niech nie boli. Filmy w Polsce dzielą się już chyba tylko na komercyjne szmiry reklamowane na każdym kanale i niedoceniane perełki. To źle, bo przez to "rozwój" naszego kraju jest jaki jest, ale z drugiej strony... Więcej pereł będzie dla nas ;)
Oczywiście podpisuję się pod poprzednikami!

ocenił(a) film na 8
martamarta

chyba u mnie nie aż tak, ale wspominam pozytywnie :-) ja chyba lubię dziwne filmy, no i zostałam zaproszona do kina przez grafika komputerowego, więc to też ma swój urok :-) (choć czasami podejrzewam, że to był rewanż za "Białą Masajkę" ;-) ).
i lubię melodię (i tekst też): "if you rescue me..." :-)
odsyłam na ciekawie zrobioną stronę dystrybutora: http://www.jakwesnie.spinka.pl/index2.html
albo tu: http://www.youtube.com/watch?v=fYTpmPNoiGQ

ocenił(a) film na 5
martamarta

Zgodzę się z autorką. Z tymże moim zdaniem ten film wcale nie uszczęśliwia, właściwie wręcz przeciwnie. Mnie zdołował. Przecież to film o nieszczęściu.

Ale to dobry film, może trochę nudny w I części, ale druga połowa jest dobra.

ocenił(a) film na 9
Piotrek4

mnie teź troszkę zdołował, ale bardzo mi się podobał, za jego inność:)

martamarta

Uszczęśliwia? Przecież to bardzo smutny film.

ocenił(a) film na 9
martamarta

9/10 rewelacja :)

użytkownik usunięty
martamarta

fantastyczny film, jedyny w swoim rodzaju, cudowny Bernal

ocenił(a) film na 8
martamarta

Bardzo pozytywne zaskoczenie przed obejrzeniem nie spodziewałam się fajerwerków. Bardzo oryginalny,a po seansie uśmiech nie znikał mi z twarzy. I o to chodziło:)

ocenił(a) film na 9
Sylwia2201

Nie rozumiem co było w nim takiego radosnego. Moim zdaniem jest to film o bezsilności, rozpaczy i szaleńczym pragnieniu miłości, która doprowadza do zatracenia otaczającej rzeczywistości. Nie zmienia to faktu, że co odbiorca to wrażenie, aczkolwiek trudno mi odnaleźć szczęście w tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones