PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9421}

Jak za dawnych, dobrych czasów

Seems Like Old Times
6,4 1 676
ocen
6,4 10 1 1676
Jak za dawnych, dobrych czasów
powrót do forum filmu Jak za dawnych, dobrych czasów

jak służąca, kierowca, sędzia.Bez świntuszenia jest śmiesznie, a im bliżej do końca, tym zabawniej. Jak to wtedy było, na przełomie lat 70 i 80, że Amerykanie umieli robić dobre komedie bez "żartów" z włosów łonowych, rzygowinek, odchodów, inicjacji seksualnych?

ocenił(a) film na 7
Wydmin

Tak było, że wtedy nie rządziło jeszcze anarchistyczno-lewacko-banksterskie pokolenie '68. Co do filmu - zgoda, był śmieszny, szczególnie poprzez dialogi.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Trafne wytłumaczenie.

Krzypur

anarchistyczno-lewacko-banksterskie pokolenie '68. - Co masz na myśli?

ocenił(a) film na 7
buterfly

Dokładnie to, co napisałem, ale jako że idą święta, nie będę egzemplifikował. Za to życzę Tobie pełnego pakietu zdrowia i spokoju.

Krzypur

Zapytałem, ponieważ akurat ta komedia nie wywołała u mnie lawiny śmiechu mimo tego, że lubię co niektóre komedie screwball comedy a właśnie na tych komediach był wzorowany ten film natomiast uważam, że ten podgatunek komedii to specyfika lat 30 i trudno jest przenieść ten rodzaju humoru do późniejszych filmów komediowych. Za życzenia dziękuje, zdrowie i spokój w tych niespokojnych czasach na pewno się przyda.

buterfly

To biedne stworzenie nie ma mózgu, więc nic nie ma na myśli, jak typowy prawiczkowy dzban

Wydmin

Fajna komedia. Film nadal śmieszy po latach, dużo zabawnych sytuacji i niezłych tekstów. Obsada ogień, lepiej aktorów nie można było dobrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones