PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 020
ocen
7,4 10 1 130020
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Na filmie nie byłem, może i jest fajny, ale odrzuca mnie to, że 90 % pozytywnych komentarzy piszą profile, które przez wiele lat od założenia oceniły raptem kilka filmów i nigdzie indziej ich nie widać, albo takie założone "przedwczoraj"... Smutne to, że nawet tutaj dochodzi do oszustw i manipulacji...

ocenił(a) film na 1
Uwaga_na_trolle

Czy te konta można zgłosić? Czy tu jakiś admin panuje nad tym co tu się wyczynia???? Wczoraj byłam na tym gniotku.Czuje się opór oszukana. Słabe to było ale ta akcja fake'owych kont tak mnie zirytowała... Ten film zasługuje co najwyżej na 5....naciągane...

ocenił(a) film na 8
Fashionistas

Zgłoś też moje :) Ośmieliłem się dać tej produkcji 8, choć przelew od producenta wciąż nie wpłynął. Konto mam od 2013, ale oceniłem tylko 71 filmów, w tym 10 dzisiaj, czyli wiadomo że fejk.

A tak na poważnie poważnie - ten film ma już ponad 15,000 ocen, mniej więcej tyle co np. Wszyscy wiedzą (2018) Farhadiego, który oboje oceniliśmy równo na 8. Taka liczba ocen to już deczko za dużo na trolling:)

ocenił(a) film na 7
PiotrHulek

"Zgłoś też moje :)" - po co? Chodzi o konta, ktore maja tylko 1 ocene (10 dla "Jak zostałem gangsterem") i sa utworzone w tym roku. Nie chodzi o wszystkie konta, ktore pozytywnie ocenily film.

"Taka liczba ocen to już deczko za dużo na trolling:)" - nie doceniasz mozliwosci trolli. Sprawdz co sie dzieje w komentarzach i ocenach filmu "Na układy nie ma rady" i jego scenarzysty (Piotr Czaja) - tam dopiero jest trolling level hard.

ocenił(a) film na 8
celebes

>>>tam dopiero jest trolling level hard.<<<

Obecnie chyba mamy powtórkę z rozrywki na "Futrze z Misia". Codziennie są zakładane jakieś nowe konta, wklepują klakierski, do bólu sztuczny komentarz i podbijają ocenę dając 10/10.

BTW. trochę nie rozumiem dlaczego takie zachowania są nazywane trollingiem. To nie jest żaden trolling, tylko forma tzw. marketingu szeptanego, gdzie pozornie zwykły użytkownik forum zachwala jakiś konkretny produkt, a tak naprawdę jest zadaniowanym do tego pracownikiem agencji PR.

ocenił(a) film na 7
hbk06_qbas

Wedlug mnie obie definicje sa poprawne, tzn. masz racje, ale przy okazji tego typu zabiegi wywoluja gownoburze w komentarzach, co mozna podpiac pod trolling bedacy skutkiem ubocznym marketingu szeptanego lub kupowania ocen.

PiotrHulek

Co do autentyczności ocen tego filmu nie jestem pewien, ale jeśli ktoś chce zobaczyć największy hit na Filmwebie, to zapraszam na forum filmu "Na układy nie ma rady". Tam się tyle dzieje, że hej :P

LeSzifre

to zauważyłem jakiś czas temu. Tam jakiś maniak CODZIENNIE rano melduje się na tym forum i pisze komenty tylko pod negatywnymi tematami, żeby były pierwsze w najnowszych.
Kiedyś pisał jako hizycc, ale mu usunęli ten profil i teraz od 2 lat pisze jako orlagura i z jeszcze kilku innych kont, podszywa się pod inne profile zmieniając lekko ich nazwy etc. I tak od 6 lat non stop. Fakt, innego takiego forum się tutaj nie znajdzie

ocenił(a) film na 8
Fashionistas

Dla mnie fajne lekkie kino obejrzane bez wysiłku przyjęte z zadowoloną miną na koniec. Film dynamiczny, nie dający czasu nudzie. Oceniam na 8 bo mało takich produkcji a zwłaszcza w Polsce. Świetny film z nutą Transpotting. Czy jestem trollem? Nie. Mam ocenione kilka filmów bo to moje drugie konto, pierwsze logowałem z Facebooka ale usunąłem fejsa i konto przepadło. Każde konto ma swoją historię:) To że ocena przewyższa twoją to tylko wyznacznik uśredniania ocen. Film oceniany 1000 razy może mieć wynik 5 przy skrajnych ocenach filmowej społeczności w 50% na 10 i w 50% na 1. Statystyka. Statystyka jednak jest ślepa bo gdy wychodzisz na spacer z psem mówi że każde z was ma statystycznie po 3 nogi.

Fashionistas

Dobrze piszesz. Tutaj to jest to niestety praktyka

ocenił(a) film na 8
Fashionistas

Mi się podobał. W porównaniu do polskich filmów z ostatnich lat, to jeden z najlepszych. Czyni mnie to fejkiem?

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

A czy przeszło Ci może przez myśl, że film jest po prostu dobry? Jak na polskie kino sensacyjnie jest bardzo dobrze, Vegeta ze swoimi produkcjami może brać przykład z filmu Kawulskiego

ocenił(a) film na 7
antidesperate

To jest film zawieszony gdzies w polowie miedzy czyms dobrym a produkcjami Vegety wlasnie.

ocenił(a) film na 6
celebes

W punkt.niby dobry ale przekombinowany.

ocenił(a) film na 10
antidesperate

Zgadzam się w 100 procentach. Ja również się nie udzielam na filmwebie mimo że mam konto ale dla tej produkcji musiałam postawić 10 bo zwyczajnie na to zasługuje. Dawno nie widziałam tak dobrego filmu!

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

Film jest wspaniały, dajcie wyrazić swoje zdanie, dla mnie mega,szczególnie główny bohater

ocenił(a) film na 9
Uwaga_na_trolle

Skończ pieprzyc głupoty, film zajebisty

ocenił(a) film na 1
Uwaga_na_trolle

Smutne? To żenujące. Oznacza pogardę dla widza i uczciwych autorów.

Ale przecież oznacza też, że twórca ma świadomość tego, że zrobił gniota!

Ja łapię doła jak widzę, że wszystko, nawet tak mało znaczące rzeczy jak forum na FW, jest podszyte oszustwem i kłamstwem.

ocenił(a) film na 9
_marecki

Idź już stąd

ocenił(a) film na 1
matesiwo

Sam odejdź, koleś ma racje

ocenił(a) film na 10
Uwaga_na_trolle

jak nie byles to sie nie wypowiadaj, duzo juz smieciowych postow w internecie

Kildorf_Pianino

A co ja napisałem śmieciowego? zwróciłem tylko uwagę na bezsprzeczny fakt

ocenił(a) film na 7
Uwaga_na_trolle

Sam trollujesz pajacu, zakładając kolejny, śmieciowy temat pod filmem.

Bokciu

W którym miejscu? W którym miejscu napisałem nieprawdę nie-pajacu? Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem głąbie to stul gębę

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

jeden z tych trolli napisal tego posta, napisal to za duzo powiedziane, wysral z trzewii...

sobanek

odezwał się inteligent, co nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi.... naprawdę myślisz, że opinia takiego "demona" intelektu ma dla mnie jakiekolwiek znaczenie?
Jak lubisz defekować i tylko to ci w głowie, to sobie defekuj, ale u siebie w kiblu (jak masz)

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

wzajemnie trollu :D

sobanek

Wzajemnie to można odpowiedzieć na Wesołych świąt, a nie na argumenty, na które nie potrafisz odpowiedzieć, bo jesteś za gł....i

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

ocknałeś sie ze spiaczki debilu?

sobanek

czyli dalej to samo - charakterystyczna odpowiedź typowego kretyna - jak nie ma argumentów logicznych (bo za głupi) to wyzwiska, jakieś "riposty"... brawo, ale jesteś "wybitnie mądry", naprawdę szacun... buhahahahahaha!!!!!!!
Nie "ocykuj" się ze swojej śpiączki o wielki mędrcu! Nie! Tkwij w swoim intelektuaalnym transie o wielki buhahahahahah!!!!

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

dzban, na dodatek w spiaczce

sobanek

tak! Mistrzu wielki, dawaj, te twoje wybitnie mądre i wielce intelektualne riposty są tak niesamowite, że zaraz wpadnę w depresję o wielki intelektualisto - nie-dzbanie! Buhahahaha!!!!!
dalej, pokaż ten twój intelekt, ale wysil się, bo określenia typu dzban, debil to w piaskownicy znają,. wysil się trochę, daj pokaz twej wielkiej mądrości!!! czekam z utęsknieniem o wielki mózgu buhahahahaha!!!!!!!

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

trzepiesz sobie do tego co wysrywasz z klawiatury? powodzenia, pisz sobie dalej gimbusie

ocenił(a) film na 1
Uwaga_na_trolle

Żeby zachęcić 8 latków do obejżenia trzeba nabić 8+/10 inaczej milionów nie zarobi :) a to że tandeta pełna kłamstw i manipulacji to inna sprawa.

ocenił(a) film na 8
djdjdjdjddj

Masa to Ty? xD

djdjdjdjddj

Taka prawda, sprawdzone metody

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

Po co komentować coś, czy pisać o czymś czego się nie widziało... jak na polski film - super, wszystkie te nudne romansidła i komedie... wreszcie coś innego... i do tego wszystko słychać...

Uwaga_na_trolle

Najlepsze komentarz na gowno burze ever :) przemyślane podobnie jak manipulowanie ludźmi przez głównego bohatera filmu. Założyłem konto by ocenić ten film. Naprawdę trzymał w napięiu ciezko się domyśleć, przewidzieć "przyczynowo skutkowe zależności". I wniosek na ktory został wyciągnięty na końcu. Mega

ocenił(a) film na 1
Uwaga_na_trolle

Obrzałam 10 min, przerwałam, sprawdziłam rzutem oka ocenę na filmwebie, obejrzałam kolejne 10 min i się poddałam. Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się mieć tak zerowej ochoty do oglądania czegoś dalej. To było żenujące.

ocenił(a) film na 8
katarzyna_debska

Jak można ocenić 2 godzinny film po 20 minutach ? To dopiero żenujące

ocenił(a) film na 2
katarzyna_debska

Miałem podobne doświadczenie...

widoczny

Dzięki za szczerą opinię! Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

aaa my way or highway.... szkoda mi ciebie debilu

katarzyna_debska

To mieliśmy podobnie! Serdecznie pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Uwaga_na_trolle

Trollem to jest taki recenzent, który zamiast skupić się na filmie, obejrzeć go i potem wydawać opinie- potępia w czambuł zawczasu, na wszelki wypadek, albo mu za to płacą- albo sam jest filmowcem i nie może ścierpieć bólu dupy, że na jego filmy nikt nie chodzi, a na ten dresiarski ( jego zdaniem) oglądały tłumy. Vega nie jest lubiany przez środowisko filmowej warszawki, ale z tym filmem dał radę i pokazał elicie jak się robi kino na dzisiejsze czasy.

ocenił(a) film na 3
Uwaga_na_trolle

U Kawulskiego w "Prawdziwej Historii" chłop wjeżdża do puchy z nastawieniem,że musi ubić największego samca alfa aby samemu się nim stać ;-D Szamaki siedzą razem pewnie kupę lat a tu pojawia się zwykły oszczaniec który wali krzesłem w głowę jednego zawodnika a jego kumple stoją z boku i nie reagują, to jest science fiction.

ocenił(a) film na 8
Uwaga_na_trolle

Jak na ostatnie PL firmy, które miałem okazję oglądać lub czasami rozpoczynałem oglądanie to ten jest po prostu dobry. W ostatnim czasie oglądałem Salę Samobójców. Hejter i dojechałem do 40 minuty po mimo zbierania się kilka razy nie obejrzałem do końca. W lesie nie zasnął nikt i 365 dni to po prostu kicz najczystszej postaci, a Bad Boy choć beznadziejny jako film to ratowało go w moich oczach tematyka. Na tle tych wszystkich filmów ten oglądało się przyjemnie, a to naprawdę dużo jak na polskie produkcje

ocenił(a) film na 7
Uwaga_na_trolle

Twój komentarz jest też o mnie bo nic tu nie piszę. Nie chce mi się i tyle a nie że trolle czy coś. Trochę rozwagi bejbe

ocenił(a) film na 1
Omegamateu

Przecież te konta trolli kupił od filmwebu kawulski. Ta szmira ma ocenę jak Scarface. To jest w pełni pokazany poziom spier**olenia tego portalu. To filmidło jest gównem. Ale trolki spełniły funkcje miały wypromować tą szmirę żeby hajs się zgadzał.

Uwaga_na_trolle

I dokladnie tak jest. Moze sie jeden z drugim zna tzn. Kawulski z recenzentami bo nie wiem skad takie swietne opinie. Wiadomo od Vegety duzo lepsze ale co jest gorsze od tego chlamu? Film sredni a to za sprawa dosc banalnej historii, ktora w wielu momentach nie trzyma sie kupy. Gra aktorska dobra glownych bohaterow ale juz pozostali to nieporozumienie, np. Siwiec. Niczym sie nie wyroznia na tle innych filmow w tej tematyce.

Wlodi_wl

Nic dodać, nic ująć !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones