PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835083}
7,4 130 020
ocen
7,4 10 1 130020
5,4 30
ocen krytyków
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Fake News...

ocenił(a) film na 3

Rozumiem ze żeby wygrać wybory w dużym kapitalistycznym kraju angażuje się cała grupę trolli , ale żeby zachęcić trzodę na wyjście do kina na polski film ? Żenada ....

ocenił(a) film na 3
laslooo

Przyznam szczerze, że przed wyborem tego filmu przejrzałem tylko kilka najwyżej umieszczonych recenzji użytkowników Filmweb, które rozpływają się nad tym „obrazem” jak nad jakimś arcydziełem. Spojrzałem na ocenę ogólną, która dorównuje najlepszym filmom w historii kina... i dałem się nabrać. Film na poziomie gniotów Patryka Vegi, kręcony w większości w konwencji klipów muzycznych (tych discopolowych), ze szczątkowym scenariuszem, a postacie wykreowane w większości zachowują się jak osoby ograniczone umysłowo. Dialogi są tragiczne, poczucie humoru tak żenujące że chwilami robiło mi się zwyczajnie przykro, realizacja dźwięku leżała, nawet kostiumy marnie oddawały realia w których ta opowieść miała miejsce.

Rozumiem ze komuś ten film może się podobać, ale nie dajcie się nabrać. Ten film może mieć ogólna ocenę na poziomie 4/10 a nie 8/10 na poważnym portalu filmowym. Jedyne czego mogę pogratulować to sprawnej akcji promocyjnej w internecie. Brak jakichkolwiek poważnych recenzji na YouTube to tez ważna wskazówka. Teraz już będę wiedział jak to się robi i drugi raz nie dam się oszukać.

ocenił(a) film na 5
konrad_azrael

Podpisuje się pod tym, mnie ten film tez nie powalił na kolana, ani realizacja z narracją głównego bohatera, ani gra aktorska (z wyjątkiem Włosoka), ani scenariusz...

ocenił(a) film na 6
konrad_azrael

Zgadzam sie film max 5-6 obejrzec I zapomniec , ewidentnie film podobny do filmow vegi , GRA aktorska np siwiec to szczyt szczytow ,dzieci w teatrzyku szkolnym lepiej graja. Powtarzajace sie dialogi dretwe I sztuczne ,przeplatane na sile humorem

ocenił(a) film na 10
laslooo

Ciekawe, że jedyne złe komentarze o tym filmie są jedynie z fikcyjnych kont ;) więc trafna diagnoza z tymi trollami!

ocenił(a) film na 8
laslooo

To chyba ja oglądałam zupełnie inny film,bo mi się bardzo podobał. Na seansie, na którym ja byłam była pełna sala i raczej się ludziom podobał, bo po filmie komentowali pozytywnie. Może powinieneś wyjąć kij z 4 liter i pomyśleć, że Twoje zdanie nie jest jedynym właściwym? To że ktoś ocenia ten film wysoko nie oznacza, że jest trollem tylko po prostu seans był dla niego przyjemnością. Tak jak chociażby dla mnie.

ocenił(a) film na 10
e_an_ka

U mnie też pełna sala. Ponad 200 osób i ludzie rozmawiali jeszcze chwilę o filmie i byli poruszeni tematem. Porównania do Vegi są nie ma miejscu. Dałem maksa by docenić dobre polskie kino.

ocenił(a) film na 1
laslooo

Dokładnie, większość opinii tutaj kupionych. Film jak inne pitbulle Vegi z narracją jak dla niewidomych. Można obejrzeć ale w czasie seansu czuć nudę

ocenił(a) film na 3
damiankurczak

Jak widzę film z Natalia Siwiec i pełno ocen 10* to zapala się lampka. Takie oceny to mają najlepsze filmy w historii kina, a tu proszę taka sytuacja. No ale mamy społeczeństwo które się jara Disco Polo i filmami Vegi więc myślę że to się mogło zdarzyć. A dłuższym namyśle jednak stwierdzam że ta część społeczeństwa nie wie co to Filmweb, więc jak dla mnie to fejkowe oceny. Pozdrawiam myślących.

TheChosenOnePL

s**** w b****
Żaden Pitbull czy inne filmy Vegi nawet nie mają podskoku do tego filmu. Ocena się później unormuje pewnie ale poniżej 7,5 raczej nie zjedzie. Jak na razie to znacznie więcej widzę fejk kont które hejtują film bo tak ich pupa piecze.
Poza tym jakby konta by były kupione to za pare dni powinna być och kasacja?(w sensie opinin c'nie?)

ocenił(a) film na 5
Swir_Troll_Szarman

,,Żaden Pitbull czy inne filmy Vegi nawet nie mają podskoku do tego filmu". Obok pierwszego Pitbulla i serialu, to ,,Jak zostałem gangsterem" nawet nie stało. Poziom porównywalny do I-wszego Pitbulla po ,,powrocie", czyli tragedii nie ma, ale też nic specjalnego.

ocenił(a) film na 9
TheChosenOnePL

Ciekawa jestem czy oglądałeś ten film? Czy po prostu od razu go skreśliłes że względu na N.Siwiec.

ocenił(a) film na 8
mbutterfly

Heh, to trochę jak skreślanie na starcie "PitBull. Ostatni Pies" ze względu na Dodę. ;-)

ocenił(a) film na 8
mbutterfly

Akurat przyznam, że Siwiec była najsłabszym ogniwem tego filmu, ale reszta obsady jak dla mnie super. Ale i tak z pewnością jesteśmy przekupieni. Gdzie więc ten hajs, który nam rzekomo zapłacili za pozytywną opinię? A nie, czekaj, to ja zapłaciłam za bilet do kina. Coś tu w takim razie nie gra. ;)

ocenił(a) film na 8
damiankurczak

Nie zgadzam się, obejrzałam przed chwilą i film powala.

ocenił(a) film na 8
laslooo

13000 osób (aktualnie tyle ocen) musi się mylić, bo lasloo się nie nigdy myli i zawsze ma rację.

laslooo

I każdy ten lewy profil ma ten film w najwyżej ocenianych. :-)

ocenił(a) film na 1
laslooo

Zawsze tak było 8 latek widzi 8+/10 to pójdzie całą rodziną :)

laslooo

beznadzieja dla debili

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones