PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540266}
6,6 686
ocen
6,6 10 1 686
Janie Jones
powrót do forum filmu Janie Jones

Bez fajerwerków...no bo i po co ? Dowód na to że dobry film można oprzeć na bardzo prostej, życiowej fabule i muzyce. Bardzo dobra propozycja na spokojny wieczorek. Daję na gorąco 8 :D

ocenił(a) film na 9
filmozerca_5

Cieszę się, że ktoś podziela moją dobrą opinię na temat tego filmu:) Muzyka z filmu jest genialna, a fakt, iż Abigail Breslin i Alessandro Nivola wykonują część piosenek samodzielnie poprawia dodatkowo wizerunek. Jedyny problem jaki napotkałam na swojej drodze, to to, iż nie mogę nigdzie znaleźć soundtracku:( nawet na youtube nie ma wszystkich piosenek:(

ocenił(a) film na 7
wojcieh_chodecz

też chciałbym obejrzeć film, ale obawiam się, że po angielsku nie zrozumię dobrze fabuły...
ma ktoś może polskie napisy do tego filmu? :D
Byłbym bardzo wdzięczny, bo szukam już od bardzo długiego czasu i znaleźć nie mogę ;c

ocenił(a) film na 8
filmozerca_5

Popieram 8. Prosta historia, nieco bajkowa, bardzo ładnie zagrana i ze świetną muzyką. Jestem pod wrażeniem, jak niewiele trzeba i jak banalna może być historia - która - jeśli jest dobrze opowiedziana, wciąga na całego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones