PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95830}

Jego brat

Son frère
7,1 702
oceny
7,1 10 1 702
Jego brat
powrót do forum filmu Jego brat

o tak

ocenił(a) film na 8

to absolutnie przepiękny film ... zaczarował mnie ... zawładną... a piosenka Marianne Faithfull opętała. Chereau to mój ukochany reżyser, który podbił mnie już "Intymnością" ale "Jego brat" to po prostu hit. To ważny film -film o więzi, o znikomości życia i potrzebie utrzymywania bliskości, o wsparciu, o tym, że samemu nie zawsze najlepiej, o tym, że jednak ta pierwotna więź rodzinna zawsze pozostanie tym fundamentem choćby nie wiadomo jak wysoko urosłyby na nim gruzy życia. To taka poetycka przypowieść...hmm może przeceniam ten film - ale podkreślam - do samego Chereau mam słabość a do filmów o samotności z marzeniem o uczuciu i piękną muzyką w tle jeszcze większą, więc wyvbaczie.

ocenił(a) film na 9
Roisin

jaki jest tytul tej piosenki ? tez czuje sie opetana...

ocenił(a) film na 7
emmzwykrzyknikiem

Leniuch. Google od czego:) Marianne Faithfull - "Sleep" z płyty "A secret Life" (1995). Ciekawostką jest nie tylko fakt, że oprócz tej piosenki nie am w filmie muzyki, ale tez ze skomponował ją Angelo Badalamenti (jak i wpominaną cała płytę Marianne).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones