PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544545}
6,7 201 627
ocen
6,7 10 1 201627
6,5 32
oceny krytyków
Jesteś Bogiem
powrót do forum filmu Jesteś Bogiem

Czy tylko mnie irytuje, że w co drugiej scenie można zobaczyć wystający zza kadru mikrofon??! Przecież to woła o pomstę do nieba!

ocenił(a) film na 6
amjawor

to nie błędy techniczne,tylko taka inna "wersja" filmu,tez takową oglądałem ale jest też normalna :)

fabi974

masz racje wlasnie pisalem do "amjawor" ze ja tez mialem te wystajace mikrofony ale to byla wersja rezyserska taka jakby robocza Pozdro

amjawor

nie wiem jaka wersje ogladales.Ja mialem te wystajace mikrofony w wersji rezyserskiej czyli tak jakby roboczej niedokonczonej.Pozdro

skolim_filmweb

Aha okej, dzięki w takim razie za info! To zmienia postać rzeczy.

ocenił(a) film na 5
amjawor

jak wystaje mikrofon w filmie, to z reguły sa to filmy które wyciekły ze studia montażowego. ( piraty ) Bo pełne wersje do kin i DVD sa pozbawione tego typu rzeczy. czytałem niee pamiętaj juz gdzie artykuł o tym

amjawor

naliczyłam 11 xd
tez mnie to irytowało

ocenił(a) film na 9
cwaj

A mnie irytują ludzie którym się nie chce iść do kina albo kupić film na DVD czy obejrzeć w jakimś legalnym serwisie internetowym. Tylko ściągają ( oglądają) pirata na dodatek nie ukończoną wersję a później narzekają na jakość.

OLIN1

No okej, każdy ma prawo. Do kina nie pójdę, bo nie grają, a film oglądałam na zajęcia. Tylko taką wersję znalazłam, więc...

OLIN1

Sęk w tym, że w TV również była ta wersja filmu. Więc Twoja irytacja jest bezpodstawna.

ocenił(a) film na 9
ruffio_filmaniak

W jakiej tv

OLIN1

Na TVP Kultura leciała ta wersja w której pojawiały się sceny z widocznym mikrofonem. Byłem tym faktem mocno zaskoczony.

ocenił(a) film na 9
ruffio_filmaniak

Dziwne. Jedno jest pewne finalna wersja dostępna w kinach DVD Blu-ray niema żadnych mikrofonów w kadrze. Gwarantuje

OLIN1

Inny format obrazu, nie znam się dokładnie, ale po obróbce cyfrowej można uciąć kadr, żeby było ładnie :)

ocenił(a) film na 4
amjawor

ok wersja rezyserska robocza- spoko. Ale po kij oni w ogole wypuszczają coś takiego?? Oglądałem też tą wersję co wpłynęło na moją ocenę filmu i jakoś nie mam motywacji oglądać ponownie tylko po to, żeby nie widzieć mikrofonów :P

amjawor

Mnie interesują telewizory, na których widać cztery kropki, a bohaterowie udają, że coś w nich oglądają. No i napis "NAPISY KOŃCOWE" podczas napisów końcowych ;) Może i to jest jakaś wersja robocza, ale z drugiej strony wnosi to jakiś element magiczny (nomen omen) i lo-fi jednocześnie. Ciekawe.

ocenił(a) film na 7
amjawor

a nie zauwazyłeś, że na komputerach nie dodano komputerowo tła? oglądałeś wersje bez post produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones