PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753545}
7,2 86 274
oceny
7,2 10 1 86274
7,2 31
ocen krytyków
Jestem mordercą
powrót do forum filmu Jestem mordercą
ocenił(a) film na 7
Asianas_2

boje sie, ze adamczyk nie wpasuje sie w film ....

sztohas

I słusznie. Kiedykolwiek się w jakiś wpasował? "Dziupla Cezara" to był szczyt jego możliwości, a i tam nie dał rady.

ocenił(a) film na 5
Mordechaj_Sauerland

Pełna zgoda.

ocenił(a) film na 8
sztohas

Akurat on wypadł w tym filmie najlepiej!

ocenił(a) film na 8
sztohas

Ale wpasował się :-)

Asianas_2

ma szansę się zrehabilitować... skvrwiel

ocenił(a) film na 6
MCmagenta

Co takiego zrobił?

ocenił(a) film na 6
Asianas_2

Szkoda, że zagra policjanta a nie Marchwickiego.

adamcpdst

chyba milicjanta,wtedy była milicja.

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Jeden z gorszych aktorów. Jak widze film gdzie wystepuje to sie z góry zniechęcam.

ari78

bo myślisz stereotypami

ocenił(a) film na 8
doob

Absolutnie

ocenił(a) film na 8
ari78

Odrzuć stereotypy ;-). Nieźle zagrał.

ocenił(a) film na 8
gadd

Jeżeli w tym filmie zagrał buźkę, to nieźle go ocenie

ocenił(a) film na 8
ari78

o nieeeee.... zapomniałeś o Karolaku

ocenił(a) film na 8
bumbleble

Ten jest drugi, są dobrzy jak bracia Mroczkowie ;)

ocenił(a) film na 9
Asianas_2

Polecam przeczytać recenzje, wszędzie zbiera świetne opinie za te rolę

ocenił(a) film na 7
Asianas_2

Wiesz czemu? Ponieważ

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Co to znowu za moda na hejtowanie Adamczyka? Chodził na marsze KOD-u cz kij diabeł?

ocenił(a) film na 8
kinofanka_2

Nie hejtowanie, a wyrażenie opini
Słaby aktor i ludzie o tym piszą.

ocenił(a) film na 8
ari78

Aktor ogólnie może taki sobie, ale w tym filmie akurat dobrze wypadł.

ocenił(a) film na 8
Kimi_Sama

Zobaczę film, jeśli faktycznie zagrał dobrze to wystawie odpowiednio wysoką ocene

ocenił(a) film na 8
ari78

Polecam, film jest warty obejrzenia. :)

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

A moim zdaniem nie ma się czego obawiać. Adamczyk występuje w kilku scenach i wypada naprawdę dobrze, a na pewno nie niszczy tego świetnego filmu.

ocenił(a) film na 9
Asianas_2

Widziałem film na przedpremierowym pokazie. Muszę przyznać, że Adamczyk baardzo zaplusował u mnie tą rolą! Cała obsasa jest naprawdę bardzo dobra. Z Gdyńskich filmów widziałem ten, Ostatnią rodzinę i Wołyń, i ten film naprawdę robi największe wrażenie. Pieprzyca prowadzi widza bardzo świadomie i subtelnie. Do tego stopnia, że scena kiedy zamykają się drzwi pokoju dzieci- jest tak wymowna i (w pozytywnym znaczeniu) "boli", że ma dużo większą siłę niż sceny śmierci w Wołyniu, gdzie wszystko mamy pojazane jeden do jeden i od połowy rzezi żadne obdzieranie ze skóry nie robi wiekszego wrażenia. Naprawdę "Jestem mordercą" to bardzo mocny, zarazem subtelny, mądry, dobrze zrobiony film- polecam.

ocenił(a) film na 8
UfoKontakt

Zgadzam się z tobą, równocześnie jednak odnoszę wrażenie, że w "Wołyniu" poniekąd o taki właśnie efekt chodziło - wydarzenia były tak straszne i niespodziewane, tak liczne, że w pewnym momencie mózg się niejako wyłączał pod ich naporem... Obojętniały. Inaczej świadkowie nie mieliby szansy ruszyć się ani na krok.

Asianas_2

A ja siew pytam, dlaczego znowu Kulesza?...

ocenił(a) film na 9
Morska_Bryza

Agata Kulesza zagrała wspaniale!! Po tym filmie jestem pewna, że potrafi zagrać WSZYSTKO.
Jest rewelacyjną, utalentowaną, naturalną aktorką, bez sztucznej maniery i fochów.
Jej postać w tym filmie pokazała, że największą ówczesną patologią nie była jej rodzina, bieda
a oficjele władzy i układy w milicji.

kingam5b

Zgadzam się, że jest dobrą aktorką, ale mam jej lekki przesyt.

ocenił(a) film na 8
Morska_Bryza

To się zdarza w polskim kinie.

ocenił(a) film na 8
kingam5b

Świetnie rolę pociągnęła. CHylę czoła

fargo4

ja chyba inny film oglądałem zagrała tragicznie,strasznie przerysowana jak w jakimś gówn.anym serialu,ludzie obudzcie sie i zamiast jakiś sponsorowanych recenzji czytać zacznijcie myśleć,ja pier.ole gdzie ja mieszkam:((((

kingam5b

Kulesza mnie rozbawiła do łez :)
Chociaż na początku jej nie poznałam.

ocenił(a) film na 8
anetachuchla

To zeznanie w sądzie było dobre :-)

ocenił(a) film na 6
Asianas_2

Adamczyk to klasa sama w sobie.Eurobank nie moze sie mylic.

TheAmazingPudding

Adamczyk chyba dawno nie dostał tak dobrego materiału do zagrania. I nie zmarnował tej okazji! Jest naprawdę dobry! W scenie przywoływania do porządku naprutego Haniszewskiego, obaj są rewelacyjni! A tak nawiasem - nikt się nie zauważył, że w głównej roli jest kompletnie nieznany aktor? I jest świetny! Adamczyk i Kulesza to role mocno drugoplanowe, całe film wisi na Haniszewskim. I daje radę!

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Ale za to świetna rola!

Asianas_2

Ciesz się, że nie Karolak.

ocenił(a) film na 9
Asianas_2

Filmu jeszcze nie oglądałam, ale myślę, że Adamczyk może tu nieźle zagrać. Akurat do poważnych ról moim zdaniem się nadaje. Na przykład jako Niemiec w Czasie honoru wypadł bardzo dobrze.

ocenił(a) film na 8
szuruburu_

Zdecydowanie. Powinien się na takich skupić. :p

Asianas_2

tak samo zareagowałem sprawdzając obsadę ale rola całkiem przyzwojcie mu wyszła.

ocenił(a) film na 9
Asianas_2

No cóż, Adamczyk nosi piętno lalusia z komedii romantycznych, po tych wszystkich filmach w których zagrał, ale w tym filmie akurat nie trzeba się go bać. Zagrał naprawdę dobrze i wiarygodnie - może na starość przyjdzie mu jeszcze kariera w kinie dramatycznym. Bardzo polecam cały film.

Asianas_2

bo dobrym aktorem jest

ocenił(a) film na 6
Asianas_2

Adamczyk mógłby co najwyżej kapelana więziennego grać. Jak dla mnie to jest aktor jednej roli, widząc go mam przed oczami papieża, a gdy gra amanta czy "groźnego" pana w mundurze, kisnę ze śmiechu.

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

najlepiej zagrana postać w tym filmie.

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Nieznoszę gościa, taka męska pi..a ;) , ale tu zagrał, niespodziewanie dla mnie, bardzo dobrze! Tam gdzie trzeba uległy, tam gdzie trzeba ostry. Postać odrażąjąca, ale rola naprawdę dobra.

ocenił(a) film na 7
Asianas_2

Nie mogę patrzeć na Adamczyka od pewnego czasu, dlatego tym bardziej miło było mi go oglądać w tej roli, bo zagrał bardzo dobrze i w końcu pokazał się z innej strony. Szkoda, że takich ról, będących przeciwwagą dla durnych postaci z komedii romantycznych, jest tak niewiele. Jeśli mowa o Kuleszy - mistrzostwo! W ogóle pod względem aktorstwa film wypada świetnie. Muzyka i klimat też robi swoje. Jednak sama fabuła i wątek psychologiczny trochę proste i czegoś mi tutaj zabrakło.

Asianas_2

Adamczyk to świetny aktor, wszechstronny, świetnie wypada w rolach negatywnych, na przykład w filmie o lowcach skór.
Poza tym słyszałam jak pięknie recytuje poezję angielską bez cienia akcentu , jakby się urodził w artstokratycznej rodzinie angielskiej.

ocenił(a) film na 8
Asianas_2

Adamczyk zyskał nowe oblicze. Zdecydowanie na plus.

Asianas_2

Może dlatego, że to dobry aktor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones