PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789768}

Jestem taka piękna!

I Feel Pretty
6,1 41 319
ocen
6,1 10 1 41319
5,3 19
ocen krytyków
Jestem taka piękna
powrót do forum filmu Jestem taka piękna!

Świetna, ogólnie film nie jest arcydziełem, idzie się pośmiać kilka razy, ale pod koniec już się trochę dłużył, fabuła tez trochę naciągana. Nie jest tragicznie, takie 5/10.

ocenił(a) film na 6
coulerudelimagination

Zgadzam się. Trochę naciągny scenariusz, no ale to jest lekka komedia, więc czego się można spodziewać. Ja bym dała 6/10, choć wiem, że to trochę naciągna ocena, ale przynajmniej ten film ma jakieś tam przesłanie. Michelle Williams była ciekawostką, ma widać dystans do siebie, czego się nie spodziewałam, zaczynam ją lubić:)

coulerudelimagination

Tylko na co poszły te 32 miliony?

Aspheris

Pewnie spora część poszła na gażę dla Schumer. Za ostatnią produkcję dla Netfliksa zainkasowała 13 milionów, więc podejrzewam że w tym przypadku było podobnie.

ocenił(a) film na 3
coulerudelimagination

A gdzie oglądałaś/eś ten film? Nie miał jeszcze premiery w PL.

malvi_filmweb

Film jest w amerykanskich kinach od miesiaca z hakiem. Pewnie rowniez w paru innych, wybranych krajach.

malvi_filmweb

u mnie w Danii była premiera 1.06

coulerudelimagination

Michelle Williams ma talent komediowy. Nie przepadam za nia w dramatach. Wlasciwie swoim glosikiem pociagnela film - ale w sumie ja jestem na duzy plus - nie oczekiwalam wiele po Amy Schumer i pewnie stad sie nie zawiodlam. Taki oto film na niedzielny wieczor.

ocenił(a) film na 7
coulerudelimagination

Michelle wygląda tutaj obłędnie... Peruka Naomi również.

ocenił(a) film na 8
coulerudelimagination

Michelle bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Fajna rola i gra aktorska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones