PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583232}

Jeszcze dłuższe zaręczyny

The Five-Year Engagement
5,8 29 953
oceny
5,8 10 1 29953
6,1 11
ocen krytyków
Jeszcze dłuższe zaręczyny
powrót do forum filmu Jeszcze dłuższe zaręczyny

ogarnijcie się

ocenił(a) film na 7

O co wam chodzi?Film jest bardzo fajny,może ciut za długi,ale jest i śmiesznie i łzawo i jest happy end jak powinno być w komedii romantycznej.A wam za mało śmiesznie!?idzcie na "Dlaczego nie" , "Miłość na wybiegu" albo inną tego typu komedie.Śmiechu będzie co nie miara.Po prostu śmiech przez 1,5 godziny.To jest historia miłości,dobrze opowiedziana.Naprawdę mało ostatnio jest takich.Sceny są nie wymuszone,dialogi nie durne i historia jaka może się zdarzyć każdemu.POlecam,choć początek jest mało obiecujący.Ale warto obejrzeć,naprawdę!

ocenił(a) film na 8
adamkocemba

Zgadzam się. Niesamowicie inteligentna i błyskotliwa komedia traktująca o poważnych problemach w związkach. Wreszcie nie jest cukierkowo, jest boleśnie, czasem aż nazbyt groteskowo, ale dzięki temu jest jeszcze lepsza! Świetny film

ocenił(a) film na 7
adamkocemba

No właśnie miałem nadzieje, że zakończą na ich rozstaniu. Choć raz nie byłoby happy endu. Ale film spoko

ocenił(a) film na 5
adamkocemba

To ciekawe, bo ja mam odczucia dokładnie odwrotne. Ani śmiesznie, ani łzawo. Facet to kompletny błąd obsadowy, nie da się uwierzyć w ich miłość.
Mimo pewnych zalet (które są, nie zaprzeczam - bardzo doceniam rozmowę sióstr przy dziecku) bardzo słabo się to ogląda. Jakby wyciąć wszystkie żarty i podmienić aktora wyszłaby naprawdę dobra obyczajówka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones