PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838137}
6,6 4 019
ocen
6,6 10 1 4019
5,8 12
ocen krytyków
Jeszcze jest czas
powrót do forum filmu Jeszcze jest czas

Starych drzew się nie przesadza - coś w tym powiedzeniu jest.Trzeba mieć anielską cierpliwość do takich ludzi jak ojciec głównego bohatera - trzeba przyznać że dziadek wymiatał.Sam film trochę przereklamowany,po tych wszystkich zachwytach na forum spodziewalem się jednak czegoś ciekawszego - taki sobie obyczajowy filmik jakich wiele - oglądało się to poprawnie,ale bez większych emocji.Na plus - film dobrze zagrany ze świetną rolą Henriksena,kilka ciekawszych scen jak ta ich kłótnia na końcu(chyba najlepsza emocjonalna scena w tym filmie)oraz niezły momentami humor,można się kilka razy szczerze uśmiechnąć(scena przy obrazie Picassa,czy "proszę pogrzebać u mojego syna tam dopiero się dzieje" hahahaha).I jeszcze taka mała uwaga odnośnie kolejnego wątku LGBT w kinie - ja jestem tolerancyjny,ale to co się w Holyłódż wyprawia w ostatnim czasie to już jest lekka przesada - w co 3 filmie LGBT - już mi się tym rzygać chce.Niedługo związki hetero na ekranie to będzie rzadkość - no ale cóż takie czasy że aby się przypodobać mainstreamowi trzeba płynąć z prądem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones