PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141911}
6,8 310
ocen
6,8 10 1 310
Jigureul jikyeora
powrót do forum filmu Jigureul jikyeora!

Film ogólnie przynudza. Do śmiechu to nie ma tam za bardzo nic. No może jak detektyw strzela do pszczół :)

Ostatnia ćwiartka filmu nawet i spoko albo i jeszcze lepiej. Ale wcześniej to praktycznie 1,5h nudy.
Ja raczej nie polecam. Bo to ani komedia, ani horror. Bardziej takie coś jakieś nijakie.

5/10 (nie ma sensu podnosić oceny za niezłą końcówkę, bo tak)

pussyman

nie ma nic do śmiechu , bo to nie komedia...

ocenił(a) film na 8
pussyman

Prawisz, iż film przynudza? Hmmm - cóż mam zupełnie inne odczucia. A że chciałeś horror to niestety wina opisu na filmwebie. To że chciałeś komedię - to nie wiem jaką, bo akcji w humorze czarnym i mniej czarnym nie brakowało. Nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem film, który mimo rozstrzelania gatunkowego nie powodował, jednocześnie kręcenia głową na zamysły twórców. W przypadku Jigureul jikyeora rajdy pomiędzy skrajnościami nie tylko nie przeszkadzają - one są jedną z sił napędowych tego dzieła.

ocenił(a) film na 9
ukyo_tachibana

Racja, rewelacyjny misz-masz

ocenił(a) film na 9
wayzee

Najlepsza jest końcówka, która stawia film w zupełnie innym świetle. Poza tym świetna rola Ha-Kyun Shina'a. A co do gatunku, to raczej dramat z elementami czarnego humoru, na pewno nie komedia ani horror, więc jak ktoś się na to nastawia, może się zawieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones