PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258491}

John Tucker musi odejść

John Tucker Must Die
6,4 35 343
oceny
6,4 10 1 35343
John Tucker musi odejść
powrót do forum filmu John Tucker musi odejść

Z racji tego że mam 17 lat film nawet mi się podobał. Niektóre momenty były zabawne... ;] Osobom w moim wieku (przede wszystkim dziewczynom) polecam tą komedie, może trochę się pomśmiejecie... ;]

ocenił(a) film na 7

przyjemnie sie ogladało, ale rzeczywiście większości może nie trafic do gustu.

ocenił(a) film na 8

Ty a ja mam 22 lata i mi sie podobalo O.O podwyższam poprzeczkę 12-22!!!!

użytkownik usunięty
Jenova13

wszystko zależy od gustu. ;)

a jak byś miała 20, to byś napisała, że dla dziewczynek w wieku 12-20?

użytkownik usunięty
pyj

po pierwsze: nie napisałam dziewczynek. po drugie: nie. uważam że 17, 18 to max... oczywiście mamy wyjątek - Jenova13. ;)

Typowa żenada ale można się przy nim całkowicie "wyłączyć" ponieważ czy by czy oglądać od końca czy od środka fabuła jest prosta i oczywista, tylko nie rozumiem też tej wysokiej oceny .....

ocenił(a) film na 8
dzasta905

trzeba po prostu umiec oceniac wedlug gatunku. porownujac ten film do kina typowo ambitnego ocena bylaby bardzo niska, porownujac go jednak slusznie do innych mlodziezowych filmow rozrywkowych, ocena jest bardzo wysoka, poniewaz jak na ten gatunek John Tucker must die jest naprawde swietny

googaify

Jak lubisz takie kino to Twoja sprawa, dla mnie żenada jest żenada i tyle :P

ocenił(a) film na 8
dzasta905

gdzie w swojej wypowiedzi napisalam, ze przepadam za takim kinem, prosze mi wytlumaczyc? Wydaje mi sie, ze napisalam wyraznie, ze jak na TEGO TYPU PRODUKCJE jest to film dobry

googaify

Skoro na "tego typu produkcje" jest dobre czyt. wypowiadasz się pozytywnie więc skąd mam wnioskować że nie lubisz takiego np kina?

film o nastolatkach, pewnie dla nastolatków. typowa amerykańska produkcja. jak komuś się podoba, polecam american pie, wredne dziewczyny etc. płytki, głupkowaty bez fabuły film, dla zapełnienia wieczoru.

ocenił(a) film na 7

ja mam 23 lata a moj chlopak 26, jak zobaczylam reklame- mowie nie ten film nie dla nas, jakis denny. odnosnie powyzszej wypowiedzi American Pie do mnie w ogole nie przemowil, ale ten film choc dosyc płytki i mało rzeczywisty - rozbawil mnie i chlopaka! wiec uwazam ze jak na takie komedie dla nastolatek - mily i przyjemny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones