PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156007}
7,9 255
ocen
7,9 10 1 255
Johnnie Fedora and Alice Bluebonnet
powrót do forum filmu Johnnie Fedora and Alice Bluebonnet

pamiętam, że ponad 10 lat temu oglądałam tę bajkę i piosenka była śpiewana po polsku, niestety teraz nigdzie nie mogę tego znaleźć. ktoś coś słyszał, ktoś coś wie?

ocenił(a) film na 10
cousovsky

też to pamiętam, niestety nic nie znalazłam :(

LadyGodiva

Proponuję wyszukać w Google "Zakochany Świat Walta Disneya" (można dopisać nazwę znanego portalu związanego z małym gryzoniem - nie użyję nazwy, gdyż zablokują mój wpis). Natrafisz na serię Disneya emitowaną w polskiej telewizji w Wigilię 1991 roku, która składa się z kilku krótkometrażowych filmów, a ostatni z nich (w części trzeciej) to "Johnnie Fedora and Alice Bluebonnet". Jest to wersja z lektorem - Zdzisławem Szczotkowskim, który dawniej czytał wiele produkcji Walta Disneya. Być może lektorska wersja w języku polskim jest tym, czego szukasz:-)

cousovsky

Proponuję wyszukać w Google "Zakochany Świat Walta Disneya" (można dopisać nazwę znanego portalu związanego z małym gryzoniem - nie użyję nazwy, gdyż zablokują mój wpis). Natrafisz na serię Disneya emitowaną w polskiej telewizji w Wigilię 1991 roku, która składa się z kilku krótkometrażowych filmów, a ostatni z nich (w części trzeciej) to "Johnnie Fedora and Alice Bluebonnet". Jest to wersja z lektorem - Zdzisławem Szczotkowskim, który dawniej czytał wiele produkcji Walta Disneya. Być może lektorska wersja w języku polskim jest tym, czego szukasz:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones