PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810167}

Joker

8,3 320 342
oceny
8,3 10 1 320342
7,0 62
oceny krytyków
Joker
powrót do forum filmu Joker

odtrutka

ocenił(a) film na 7

Może będzie odtrutką na ostatniego gniota Tarantino.

thuscomethusgo

Oczywiście na RT średnia ocena spada... Widać, że film niepoprawny politycznie nie leży każdemu.

ocenił(a) film na 7
thuscomethusgo

Trudno będzie przebić genialne 'Once upon a time..' Tarantino w kontekście najlepszego filmu roku. Ale kto wie.. :))

ocenił(a) film na 10
grzegorzszuba

Hm ale Once upon a time geniuszem nie świeciło, świeciło za to typowym Tarantino, 2 godziny zmierzały donikąd z totalnie oderwanym końcem. Joker za to fabularnie ładnie się spinał, a też miał fajny przez i odniesienie do "współczesnych czasów". Jak dla mnie Joker > Once(...) i to bardzo

ocenił(a) film na 10
thuscomethusgo

Tak samo sobie pomyślałem. W jednym przypadku mega rozczarowanie a w drugim mega zaskoczenie.

thuscomethusgo

jak dla mnie oba filmy genialne, i jedne z najlepszych tego roku.

thuscomethusgo

Nowy Tarantino był bardzo dobry ale Joker z nim zdecydowanie wygrywa.

ocenił(a) film na 8
thuscomethusgo

Tarantino lepszy, bogatszy, więcej gry na niuansach, lepsze wyważenie, zobrazowanie przerasta doświadczeniem i umijętnościami Philipsa.

ocenił(a) film na 10
ikcibaZlewaP

Tarantino w tym roku niczym nie zaskakuje, dał nam to czego się spodziewaliśmy. Za to Phillips od którego z byt dużo nie oczekiwano pokazuje nam zupejnie nowy film z uniewersum o super bohaterach i zupełnie nowego joker na tym samym poziomie co joker Legera.

ocenił(a) film na 8
tomek_gruzewski

Skąd założenie, że miał zaskakiwać. :) Co do Philipsa, zgadzam się, "nowy" Philips jest zdecydowanie lepszy od "starego". ;) Natomiast rola Phoenix'a jest wybitna, Ledger był dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones