PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97423}
7,3 391
ocen
7,3 10 1 391
Joshua
powrót do forum filmu Joshua

Czy zauważyliście...?

użytkownik usunięty

Czy zauważyliście, jaką manipulacją, pod płaszczykiem dobrej, milutkiej historyjki, jest ten film? Czy zwróciliście uwagę na to, że film nie jest obiektywny - wręcz przeciwnie: jest mocno antykatolicki. To wynika chyba z ignorancji autorów, bo z czegóż by innego?

hm, jest coś w tym co napisałeś, jeśli chodzi o samą wymowę - ale także to, że jednego z księży gra aktor specjalizujący się w rolach antagonistów/czarnych charakterów; do połowy jest nawet znośnie, potem jednak już jest gorzej
podobno książka jest o niebo lepsza i bardziej subtelna (podobno film wypaczył wiele), jednak osobiście nie czytałem jej, więc nie mam zdania o książce ani porównania z filmem

ocenił(a) film na 10

Film zachęcający do szacunku, do miłości do drugiego człowieka antykatolicki? Historia o wzajemnej pomocy i łączeniu ludzi we wspólnotę - to ignorancja? Aż mnie zatkało ... Ale cóż, każdy ma prawo odbierać po swojemu...Tylko, że ja mocno współczuję, dla ludzi niewierzących to ignorancja, dla wierzących to się nazywa dewocja...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones