PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528249}

Ju-on: White Ghost

Ju-on: Shiroi Rōjo
5,7 867
ocen
5,7 10 1 867
Ju on: Shiroi Rōjo
powrót do forum filmu Ju-on: Shiroi Rōjo

Jeżeli chodzi o Ju-On The Grudge, tego filmu, do Klątwy nie można porównać ;)
W ogóle nie był straszny, no może były takie momenty, gdy ta babcia przybiegła tak dziwnie z tą piłką wydając z siebie ten odgłos, ale tak, to była po prostu klapa. :D
Czemu akurat babcia? Skoro on zabił całą rodzinę. Dlaczego ich zabił? :D :D
Wytłumaczcie mi, bo nie wiem. :D

ocenił(a) film na 3
Symfonia_Nosferatu

Nie rozumiem też tych elementów, ale nie mogłam przestać się śmiać z tego "bekania"

użytkownik usunięty
Symfonia_Nosferatu

Uwaga, spoiler. Zabił, ponieważ został opętany przez przeklęty dom. Nawiązania do "Klątwy" są bardzo luźne, rodzina wprowadziła się do domu, w którym popelniono zbrodnię, choć nie jest otwarcie powiedziane, że jest to dom Saekich. Wygląda inaczej, ale gdzieś mignął Toshio... Nastolatek spojrzał w lustro i od tego czasu zaczął się dziwnie zachowywać, z niewiadomych źródeł posiadał nagrania z dziwnym głosem, nagrane w przyszłości... Babcia cierpiała na demencję, być może na podłożu Alzheimera, ale widziała krzywdę dziecka (maltretowanie młodszej siostry), więc zapewne została mścicielką. Pozdrawiam

Zdjęcie! Jednakże samo trzymanie w napięciu na samym początku (do pojawienia się babki :D gdyż wszystko zniszczyła), świetna scena z Toshio, moment gdy się człowiek dowiaduje czym była substancja z początku filmu w taksówce i jak ironicznie się przylepiła do dziewczynki plus niezgorsze zakończenie to za mało jak na film mianujący się dzielnie tytułem Ju-on, kalkowanie oryginału, lustra i innych tym podobnych rzeczy nie jest niczym trudnym do zrealizowania w 2009 roku. Cóż, ale takiego ducha z piłką to jeszcze nie było :D Niestety sam film oceniam na miarny z momentami.

Symfonia_Nosferatu

Jaki typek z Ciebie. Symfonia_Nosferatu ;/ pisze sie "SPOILER" przed takimi postami ;/

ocenił(a) film na 3
TheMask

Przepraszam, ale najpierw film się wygląda, a nie czyta opinie o nim. ;))

Symfonia_Nosferatu

eee nie ... skoro film jest kiepski lepiej poczytac opinie ;/

ocenił(a) film na 8
SzymonekJR

film nie jest kiepski, jest straszny, jednak babcia bez zębów mnie nie pzekonuje :P

ocenił(a) film na 4
Symfonia_Nosferatu

No sorry, ale nie. Gdyby opinie mieli czytać tylko ludzie, którzy oglądali już film, to po jaką cholerę byłby znacznik SPOILER?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones