Jumanji: Następny poziom

Jumanji: The Next Level

2019 2 godz. 3 min.
6,7 11 325
ocen
6,7 10 1 11325
8 815
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
powrót do forum filmu Jumanji: Następny poziom
 • RossyDP ocenił(a) ten film na: 8

  A tu dość miła niespodzianka. Nawet dość ciekawa akcja, całkiem inteligentny humor. W sumie solidne ino rozrywkowe. Możliwe, że sięgnę z ciekawości do jedynki.

 • migdal_5 ocenił(a) ten film na: 7

  RossyDP Dla mnie jedynka lepsza więc polecam nadrobić

 • Madej115 ocenił(a) ten film na: 8

  RossyDP Kurde, właśnie po seansie jestem i powiem Ci żałuj, że najpierw jedynki nie obejrzałeś bo jest dużo odniesień. Szczególnie do tych śmiesznych scen ;D
  A o samym filmie powiem tyle, że moim zdaniem przebił jedynkę. Ten pierwszy był jakiś taki nieśmiały w porównaniu do tego co dostaliśmy teraz (tak czy siak polecam, dobry film), jeszcze barwniejsze postacie i w ogóle nowe postacie, o które się bałem szczerze mówiąc. Tutaj jednak trzeba pochwalić aktorów, bo każdy w swojej roli odnalazł się co najmniej dobrze, nawet po tych zmianach ciał co było myślę niecodziennym doświadczeniem i wyzwaniem.

  Nie spodziewałem się, że tak banalna fabuła oraz wykreowany świat zarówno w pierwszej jak i w drugiej części (czy też 2giej i 3ciej) zrobi na mnie takie wrażenie. Chyba sam pomysł i przemyślane postacie zrobiły robotę. Jeżeli mam się odnieść do samego humoru w filmie to dla mnie był po prostu obłędny, zdaję sobie sprawę, że jednych mogło to bawić a po innych spływać dlatego nie będę się zagłębiał w temat.

 • RossyDP ocenił(a) ten film na: 8

  Madej115 Chyba mnie zachęciłeś do obejrzenia jedynki, choć to absolutnie nie moja bajka - ten typ generalnie. Ale, żeby się przekonać - obejrzę :)