PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717250}

Jumanji: Przygoda w dżungli

Jumanji: Welcome to the Jungle
6,6 102 646
ocen
6,6 10 1 102646
6,2 21
ocen krytyków
Jumanji: Przygoda w dżungli
powrót do forum filmu Jumanji: Przygoda w dżungli

Beznadziejny!

ocenił(a) film na 3

Nie mam pojęcia skąd tak wysoka ocena! Film jest koszmarny. Nie wiadomo o co chodzi, akcja idzie jak krew z nosa. Beznadziejne aktorstwo i Polaki dubbing (no ale to już nie wina produkcji). Pewnym klasyków sie nie rusza, nawet jak się chce tylko na nich bazować. Nie polecam, szkoda dwóch godzin z życia.

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

To komedia dla 12+ nastolatków . Skąd ten hate . Film jest świetną komedią, dla tej grupy wiekowej.
Oryginał był filmem familijnym z przesłaniem a dwójka to coś zupełnie innego.

ocenił(a) film na 3
Frolama

W takim razie jestem za stara na takie produkcje :/ Nie śmieszyły mnie żarty o sikaniu czy kompleksie wzrostu. Dla mnie słabe, ale wiadomo każdy ma inny gust i wielu film się podoba ;)

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Moim zdaniem mimo licznych głupot dobrze się oglądało

karolinao_o

pisząc "stara" miałaś na myśli "niekumata"? :P

ocenił(a) film na 4
karolinao_o

Parę fajnych scen, tylko tyle dobrego można powiedzieć o tym filmie. Dialogi przy których można zasnąć, momentami akcja wlecze się niemiłosiernie. Produkcja dla najmłodszych.

ocenił(a) film na 3
karolinao_o

Popieram w 100%. Zmarnowane 2h z życia. Ludziska piszą, że film śmieszny?? To radze obejrzeć im nowego Thora lub Strazników Galaktyki 2 - to są śmieszne filmy. W Jumanji żadna scena mnie nie rozbawiła :(

Amiga600

widzisz... a mnie nowy Thopr nie smieszyl jak poprzednie a Straznicy to dno. jak widac inne gusta

ocenił(a) film na 3
Freddie

Oczywiście ,że poziom humoru każdy ma inny :)

Amiga600

nie poziom... bo jak napiszę inteligentny zart to nawet nie bedziesz wiedziala ze zazartowalem wiec to nie chodzi o poziom a gust.

ocenił(a) film na 3
Freddie

Z moim gustem jest wszystko na miejscu :) W nowym Jumanji humor jest praktycznie zerowy..ni to śmieszne ni inteligentne. Zwykła strata czasu. Humor inteligentny był w Nic Śmiesznego lub Dzień Świra...

Amiga600

może Ty tego humoru nie wyłapałaś? np. powtarzanie kwestii przez NPC i irytacja bohaterów? ;)

ocenił(a) film na 3
Freddie

Owszem powtarzali..ale czy to było aż takie śmieszne??...nie na tyle by wystawić ocenę pow 3. No ale co kto lubi i nie ma co się o to więcej wspierać. Pozdro

ocenił(a) film na 6
Amiga600

Poziom ten sam.

karolinao_o

"Nie wiadomo o co chodzi," .. łopatologicznie wyjasnili w filmie o co chodzi i co robią :D nawet wrzucając teksty lektora z gier, który tłumaczy graczom co maja zrobic... to chyba tylko Petru by nie zrozumial :D

ocenił(a) film na 7
karolinao_o

Ha ha ha.
"nie wiadomo o co chodzi"
Ha ha ha.
"Beznadziejne aktorstwo"
Ha ha ha

użytkownik usunięty
karolinao_o

Właśnie też nie rozumiem zachwytów nad filmem. Uważam go za stratę czasu. Po opisie fabuły można spodziewać się czegoś lepszego. Nic mnie w nim nie rozśmieszyło ani nie zaciekawiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones