PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654721}

Jupiter: Intronizacja

Jupiter Ascending
5,3 72 034
oceny
5,3 10 1 72034
4,4 9
ocen krytyków
Jupiter: Intronizacja
powrót do forum filmu Jupiter: Intronizacja

przeca to wiedźmin

ocenił(a) film na 6

"Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą dziewczynę, której przeznaczone jest niezwykłe dziedzictwo. "

Opis jak nic o wiedźminie ;)

ocenił(a) film na 5
zorial

Tylko o wiele gorsza jakość niż historia Geralta i Ciri :/

ocenił(a) film na 6
LadyLannister

Ani film, ani serial nie dały tyle co książki, jeżeli chodzi o historia Geralta i Ciri - to moje zdanie.
Co do porównania z Sapkowskim, zgadzam się w 99%. 1% zabrałem z jakości, za efekty specjalne(taki mały żarcik).

ocenił(a) film na 6
zorial

Ha ha. Rzeczywiście pasuje.

ocenił(a) film na 6
michal.2907

No tak ale wiedźmin ilepszy z wyglądu , histori i harakteru szach mat sapkowskiego :)

ocenił(a) film na 5
mrPARADOKS

Bezdyskusyjnie :)

ocenił(a) film na 1
zorial

kolejny plagiat ex braci Wachowskich.

ocenił(a) film na 4
zorial

xD swoją drogą mogliby wziąć za coś na prawdę dobrego i zekranizować Wiedźmina...to by było coś...a nie jakiś naciągany shit

ocenił(a) film na 7
dziobak_fw

Problem chyba w tym, że żeby tą historię w pełni dobrze odwzorować film musiałby być od 18 lat :))

ocenił(a) film na 4
bambus002

już jestem po :D
tak czy inaczej lekkie ryzyko ale jaki fun!!

ocenił(a) film na 5
bambus002

To by było to. Kiedyś zastanawiałem się,czemu jeszcze tego nie zekranizowali w Ameryce. Przecież to idealny materiał na film. To chyba nie problem ewentualnych odbiorców. Zyski mieliby pewne

ocenił(a) film na 5
Gladiator1000

wieku ewentualnych odbiorców,oczywiście

ocenił(a) film na 3
Gladiator1000

Bo nie znają, bo mają potworną ilość swojego materiału, bo zbyt mało amerykański.
Ale może gra przełamie lody.
Aż się boję.

dziobak_fw

Problem w tym, że gdyby zekranizowali Wiedźmina Amerykanie, a zwłaszcza Wachowscy, to obawiam się, że miałby miecz świetlny, Krasnoludy przypominałyby Ewoki, Elfy do spółki z Driadami wysiedlonymi z Brokilonu za nie płacenie podatku VAT od zielonej farby wyposażone w samonaprowadzające się i eksplodujące strzały podbijałyby ziemie Nilfgardu. Ciri byłaby najsłynniejszą lesbijską podróżniczką w czasie i przestrzeni, walczącą o równe prawa dla "kochających inaczej" swoje kumpele z gangu, aż w końcu powróciłby Człowiek-jeż i zgasił światło.
Nie, biorąc pod uwagę jak scenarzyści i reżyserzy licząc na kasę wypaczają treści książek, z których czerpią, jakoś nie wierzę, żeby ktoś zamiast robić adaptację, zechciał wiernie zekranizować sagę i opowiadania Sapkowskiego o Białym Wilku. (Pomijając już zupełnie fakt, że byłoby to gigantyczne przedsięwzięcie do ogarnięcia).

ocenił(a) film na 1
tenne

I wszyscy byliby żydami

dziobak_fw

Wiedźmina będzie ekranizować Baggins (Tomek Bagiński). W Hollywood. A to oznacza, że będzie dobrze :)

ocenił(a) film na 5
zorial

Gdyby matka była macochą, to bardziej przypominałoby to "Kopciuszka".
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/05/jupiter-ascending.html

ocenił(a) film na 7
zorial

True

ocenił(a) film na 3
zorial

jasne, ale:
1. Ch. T. lepiej wygląda,
2. ma mniejszą osobowość - mimo wszystko Wiedźmin jest cool (powieściowy, nie filmowy)
3. latające buty - to jedna z 3 gwiazdek, które dałam filmowi, a Ch. T. je nosi :)

pozostałe aspekty filmu - żenada, psze Państwa...
wysłałabym na nich Jaskra, żeby ich zabił swoimi pieśniami ;)

ocenił(a) film na 4
m_klepka

A to czy Ch.T. lepiej wygląda zależy od tego jakie kto ma wyobrażenie o Wiedzminie ...w mojej głowie "powieściowy" Gerald Z Rivii jest znacznie bardziej atrakcyjny niz Ch.T ;)

ocenił(a) film na 4
dziobak_fw

Geralt* xDD

ocenił(a) film na 3
dziobak_fw

Geralt powieściowy is GREAT! pod każdym względem... aż do 4 części, kiedy zaczyna się użalac nad sobą, zaczynają być z niego "troki od kaleson" a nie facet :)
Ale wracam do Zmodyfikowanego Ch. T. - po co mu ta blond broda? że niby wilk? lepsze byłyby zęby albo ogon
:D

ocenił(a) film na 5
m_klepka

He he dobre ! :)

zorial

Rzeczywiście fabuła z Wiedźmina. A chcesz wiedzieć skąd wzięli realia? Tak? No to posłuchaj ich opisu:
"Ludzie wiodą spokojny żywot i nawet nie są świadomi, że to wszystko jest ułudą uknutą przez dużo bardziej zaawansowane istoty, które eksploatują naszą rasę jako źródło bardzo cennego surowca."
Co to jest? Masz rację, Matriks. Tak, Wachowscy dokonali autoplagiatu.

Kwarc

Pasuje też do historii z Mass Effect ;)

ocenił(a) film na 4
zorial

Geralt powieściowy jest dużo, dużo lepszy! Tatum mnie lekko zaintrygował w wilczej roli, ale sam film przypomina romansidełko w wersji sf... kiepsko poskładane romansidełko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones