PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804059}
5,2 25 449
ocen
5,2 10 1 25449
3,6 14
ocen krytyków
Jurassic World Dominion
powrót do forum filmu Jurassic World Dominion

Muszą się pojawić w tym filmie i spotkać z Malcolmem!!! MUSZĄ!

Bielak_812

He he możliwe

Bielak_812

Tak! O rany, to byłby chyba najlepszy możliwy hołd dla oryginalnej serii. Jeżeli tak się stanie, to oficjalnie przebaczę twórcom „Jurassic World: Upadłe królestwo” spartaczenie zakończenia filmu i niewykorzystanie potencjału Jeffa Goldbluma w tej części.

Bielak_812

Marzenie każdego fana

Rush_only

Powrót Granta, Ellie i Malcolma coraz realniejszy :)

https://jurassicoutpost.com/bryce-dallas-howard-more-or-less-confirms-return-of- alan-grant-ellie-sattler-and-ian-malcolm-in-jurassic-world-3/?fbclid=IwAR0NqNiid nURAObFrX5ruT_GV4p4bNgiYoA2Vh7A9XTY7IKTb1elDWIaKM0

Bielak_812

Wlasnie twitter podal, ze wracaja do obsady :)

ocenił(a) film na 5
Bielak_812

Jak to ma wyglądać tak, jak Malcolm w "Upadłym Królestwie" to niech lepiej nie wracają.

Aczkolwiek z tego, co Jeff Goldblum i Laura Dern mówią, to ich udział jest mimo wszystko raczej pewny.
Zaś Sam Neill "wymownie milczy", zatem chyba ich zobaczymy - oby tylko w dobrze napisanych rolach.

Bielak_812

I proszę bardzo!

https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/jeff-goldblum-sam-neill-laura-dern -will-star-jurassic-world-3-1243209?utm_source=twitter&utm_medium=social

ocenił(a) film na 7
Bielak_812

Dobra wiadomość! Laura i Jeff Wrócą!

ocenił(a) film na 3
Bielak_812

Którym Malcolmem?

maciekb80

Malcolmem X

ocenił(a) film na 3
nazuul

On juz nie żyje, grał go Dnezlen Washington .

ocenił(a) film na 4
Bielak_812

Żartujesz? Przecież to już stare dziadki. Nie chcę oglądać 70letnich dziadków. No litości.

ocenił(a) film na 8
OlejhunterPL

To masz pecha bo wszyscy będą. I to z całkiem pokaźnymi rolami :)

ocenił(a) film na 4
Iron_Maiden

I to jest najgorsze. W dzisiejszych demokratycznych czasach zawsze przegrywa się z większością. Mądrą inaczej. Nie mam nic do starych aktorów, ale ich czas minął. Taka Kelly McGillis też był ultra sexy w Top gun, ale czy podniecałaby Cię tak dzisiaj? No litości. Jest tyle młodszych aktorów, z prawdziwym talentem. Przecież to już 3 część, za weteranów spokojni mogą robić bohaterzy poprzednich części i można wprowadzić świeże talenty. Oni wolą jednak "z komara wskrzeszać stare dinozaury". Nie wiem czy im to wyjdzie, jak dla mnie to będą szkielety straszydła jak w muzeum,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones