PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556929}
6,5 158 767
ocen
6,5 10 1 158767
5,3 24
oceny krytyków
Jurassic World
powrót do forum filmu Jurassic World

Ci Amerykanie to mają superpoczucie humoru. Już sam świętej pamięci Robin Williams jako tytułowa "Pani Doubtfire" powiedział: "Zabiję tego mizogina, który wymyślił szpilki". Podobno mają nakręcić dwie kontynuacje i sequele "Jurassic World", więc Claire Dearing jeszcze dwa razy pobiega w dżungli w szpilkach. Biedny Michael Crichton to się w grobie przewraca, jak to widzi z nieba.

ocenił(a) film na 9
Carlos1_2

Można tylko gdybać jak by zareagował Crichton na ten film. Dla mnie osobiście jest to typowa dino-drama jak każda z poprzednich części. Książek Crichtona raczej bym nie porównywał, gdyż zawsze te filmy były znacznie inne gatunkowo od nich.

Ludzie się tak czepiają tych szpilek, podczas gdy twórcy ewidentnie chcieli zrobić z tego zgrywę na poziomie T-rexa pożerającego prawnika siedzącego na sedesie z pierwszego JP.

Carlos1_2

dzięki Ci! myślałam o tych szpilkach cały czas... i ona tak praktycznie cały film przebiegała... dzielna kobieta ;)

ocenił(a) film na 8
ladyfiume

https://www.youtube.com/watch?v=_RZi6NCuLbQ A widziałeś już to może wcześniej ? :D:D:D:D

rusekolsztyn

FANTASTYCZNE!!!! :D :D :D jak to mówią: zrobiło mi dzień

Carlos1_2

Mezczyzni sa wyczuleni na szpilki - ja w nich chodze caly bozy dzien i nie narzekam, a na przyklad adidady sprawiaja mi niesamowity dyskomfort (jestem estetka). Jesli chodzi o Claire, to Bryce Dallas Howard zaznaczyla sobie w kontrakcie, ze juz nie bedzie szpilek.

ocenił(a) film na 6
cumartesi

Co ma chodzenie wspólnego z bieganiem i walką o życie? Uciekniesz w tym przed jakimkolwiek drapieżnikiem w dżungli?

użytkownik usunięty
Carlos1_2

Lepiej biegac w dzungli boso, pewnie. Wbije ci sie cos w stope to sie zes*asz w galoty. I wolalbys wlozyc te szpilki zeby tylko nie pokaleczyc stop.

ocenił(a) film na 6

Załóż i spróbuj w nich biegać, w grząskim miękkim gruncie pełnym niespodzianek i daj znać. Czytałem , że ta kretynka się uparła by nich chodzić i udawać bieganie. Gdybym miał wpływ na to bym ją wywalił z planu i zastąpił rozsądniejszą osobą. Niczym specjalnie nie zachwyciła oprócz wprowadzeniu kolejnego kretynizmu do tego dzieła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones