PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725817}
10 605
chce zobaczyć
Justice League Part Two
powrót do forum filmu Justice League Part Two

Teoria

użytkownik usunięty

Hej, mam pewną teorię na temat tego filmu a mianowicie co się w nim wydarzy. Otóż wszystko wywnioskowałam z BvS ponieważ tam były wszystkie rzeczy, które niekoniecznie były zrozumiałe. A więc... Na pewno pamiętacie apokaliptyczny koszmar Bruca, gdzie nosił on broń z kartą Joker'a. A gdy zostaje schwytany przez Superman'a zostaje zabity poprzez przebicie klatki piersiowej ręką, mówiąc :"Była dla mnie wszystkim, a ty mi ją odebrałeś".Nie kojarzycie? To nawiązanie to komiksu:" Injustice Gods Among Us". Otóż tłumaczę. W tej historii Joker zabija Lois Lane, przez co Superman popadając w ogromny gniew staje się dyktatorem, co oznacza że zaczął zabijać. A od kogo zaczął? Oczywiście od księcia zbrodni, mordercy jego żony- Joker'a. Co oczywiście wzbudziło u Batman'a szok, ponieważ teorytycznie ( bo w filmach się to już zdarzało) on sam nie zabija, więc śmierć jego nemezis nie wchodzi w rachubę. Stąd też karta klauna oraz postawa Superman'a, któru zabił Batman'a i Joker'a w ten sam sposób- przebił ich serca ręką. A żeby wam to wszytko jeszcze bardziej udowodnić, przytoczę słowa Flash'a który pojawił się u Wayna tuż po śnie:"To Lois. Lois Lane. Ona jest kluczem![...]Miałeś co do niego rację!Od początku miałeś rację![...]" Nieźle nie? Wszytko jest ze sobą powiązane i łączy się w jedną całość. Swoją drogą to[...],które zrobiłam w wypowiedzi, to zdanie "Przybyłem za wcześnie?... Znajdź nas Bruce!". Tu już chodzi o to aby stworzył on Ligę Sprawiedliwości ( to co mamy w pierwszej części Justice League) aby zapobiec tym wszystkim zdarzeniom. A to że przybył za wcześnie, to pewnie chodzi o to, że chciał się cofnąć do czasów gdy oni już tą ligą byli. Całą tą sprawę można też powiązać z grą o tym samym tytule co komiks. Mam nadzieję że zrozumieliście cokolwiek z tego bałaganu. Dziękuję za przeczytanie :)

A no bardzo ładne :) Można iść do bukmacherów, a może któryś przyjmie taki zakład i jeszcze wygrasz.

użytkownik usunięty
VODKAConnecting

Hahaha, chciałabym (☞゚∀゚)☞ Dziękuję za komentarz :)

No ale dość martwiące, musisz mieć problemu z zasypianiem.

użytkownik usunięty
VODKAConnecting

Spokojnie, aż tak źle nie jest :)

Ja jestem najspokojniejszy w Polsce oraz okolicach.

użytkownik usunięty
VODKAConnecting

Więc chociaż ty się wysypiasz :D

A dziękuję, świetnie umiem spać, mistrz świata i również okolic.

Przeciwnikiem będzie INJUSTICE LEAGUE. Słaby pomysł bo ludzie nie będą znać większości postaci

można zaktualizować :D Injustice League a dokładnie Reverse flash zabije LL w Flashpoint i na to wleci Darkseid w JL :D

Dworsky0

ale hujowo

a moim zdaniem, to ze Lois Laine ma byc kluczem odnosilo sie do tej czesci JL, jako że Supermanowi odbilo po wskrzeszeniu i to wlasnie Lois go spokoila, ale to oczywiscie subiektywne :)

A i na koniec JL jest ktorka scenka z Luthorem i zapowiedzia IL.

" Hej, mam pewną teorię na temat tego filmu a mianowicie co się w nim wydarzy"

Wow. Podać kalkę z komiksu (i to na dodatek błędną) jako swoją "teorię".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones