PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=76}

Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies
7,0 65 249
ocen
7,0 10 1 65249
6,2 16
ocen krytyków
Jutro nie umiera nigdy
powrót do forum filmu Jutro nie umiera nigdy

Tomorrow Never Dies jako Bond wypada nieźle, choć do najlepszych mu brakuje, ale jako film
sam w sobie jest bardzo dobry - świetne aktorstwo, niezłe postacie, ciekawa fabuła i super
muzyka. W porównaniu do GoldenEye film jest o wiele mniej spektakularny, jest mnie akcji i
efektów specjalnych, ale jakoś bardzo to nie przeszkadza. Mamy za to pościg z motorem, który
głównie opiera się na kaskaderce. W filmie jest sporo odzywek Bonda i kilka elementów
humorystycznych. Mamy drobny przestój, zaraz po openingu, ale na szczęście nie nudzi. To już
któryś tam Bond w którym finał jest na statku/ łodzi podwodnej :). Piosenka tytułowa jest
świetna. Ogólnie jest nieźle - 6/10.

P.S - Teraz film jest już nadawany w 16x9 ze Stanisławem Olejniczakiem.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Szkoda, że w tv nie ma znakomitego tłumaczenie Tomasza Beksińskiego, które jest dostępne na płycie DVD z kolekcji "Vivy Kino" w formacie 4x3.

A co do filmu, to nie zapominajmy o wyśmienitej muzyce.

ocenił(a) film na 7
robert2207

Tak, tak - pisałem, że muzyka jest super. Zdaje się, że wszystkie Bondy tłumaczył? Przynajmniej jak oglądałem na TVP to chyba po każdym było, że Beksiński tłumaczył, a Gudowski czytał.

ocenił(a) film na 9
Goro_Gondo

Z tego co wiem, w TVP przekłady Beksińskiego lecą od "Doktora No" do "GoldenEye". Wiem, bo na płycie DVD którą posiadam jest zupełnie inne tłumaczenie niż z wersji TV, a lektor na końcu mówi "Tekst": Tomasz Beksiński"

ocenił(a) film na 7
robert2207

No ciekawe, jak dadzą teraz te stare Bondy. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni i będą w 4:3 z Gudowskim, jak zawsze. Ale z drugiej strony na dekoderach jest TVP1 HD i będę się otwierać w tym przeklętym windowsboxie. W ogóle to najgorszy format jaki może być chyba...W ogóle co to za głupota dawać 4/3 w jakiś windowsboxach...

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Nie każdy ma HD, czy jakieś inne wymysły ;).

Goro_Gondo

Mniej akcji - buahaha. Tu jest 5 razy wiecej akcji niż w Goldeneye, który zawsze troszeczkę przynudzał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones