PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=625680}

Kac Vegas III

The Hangover Part III
6,2 175 237
ocen
6,2 10 1 175237
4,5 17
ocen krytyków
Kac Vegas III
powrót do forum filmu Kac Vegas III

ująłem w dłoń i uniosłem w górę jedną sztabę złota - mniej więcej taką, jak w filmie. Cała kolejka chętnych stała, aby doświadczyć podobnie bliskiego kontaktu ze szlachetnym kruszcem. Moja dłoń do dziś pamięta ów ciężar.
Dlatego wiem, że żadną miarą nie da się tak lekko i daleko (ponad schodami w górę?) rzucać sztabami złota oraz nie da się sztab łapać - jak robią to bohaterowie w willi w Tijuanie. Nie ma też mowy o tym, by jeden jedyny Azjata w obu rękach jednocześnie przedźwigał do auta dwie torby pełne złota. O ile w ogóle owe płócienne torby wytrzymałyby ciężar nie rozerwawszy się . . .

Bardziej realistycznie pokazany jest rzut jedną złotą sztabą w końcowych partiach filmu - na pustyni pod Vegas.

Film_Polski

Sztabki mialy okolo 10 kg, czyli jest mozliwe takie podrzucanie gdyz na budowie podobnie rzucamy worki z towarem o wadze 25 kg wiec nie wiem czy to takie nie realne. Skad wiem ze sztabka miala 10k. 1 uncja to okolo 28-29 g. W filmie uslyszelismy ze chow mogl dostac za nia 400000 patoli a wzial 18. Tak wiec 400000/ 1250 ( tyle kosztuje uncja czystego zlota) , czyli okolo 320 uncji mial a zapewne wiecej gdyz cena wtedy byla wyzzsza. No ale 320 uncji *28g daje nam okolo 10 kg

ocenił(a) film na 4
Jan_Janwk

Najczęściej spotykane są sztabki o wadze 400 uncji jubilerskich (Troy ounce = 31.1034768 gramów). Zaś uncja jubilerska (trojańska) jest cięższa od uncji kuchennej (oz = 28,349523125 g)!
400 uncji, jak łatwo przeliczyć, to tyle samo co 12.441,3907 g. Czyli niecałe 12 i pół kilo. Czyli trochę więcej niż wyszło w Twoim liczeniu.

Gratuluję zdolności przerzucania się na realnej budowie workami 25-kilowymi. Jestem w stanie w to uwierzyć. Szacun.
Wszelako w filmie - o ile mnie pamięć nie zawodzi - przerzucano torby zawierające chyba więcej niż po dwie sztabki. I w to jest mi już uwierzyć trudniej.

Film_Polski

Dzisiaj wlasnie odswiezylem ta akcje i bylo to w piwnicy gdzie podrzucali po jednej sztabce, tak wiec Niby bylo realne ale nie ma sie co spierać. Film i tak najgorszy ze wszystkich 3 czesci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones